Stocard İle Alışverişleriniz Daha Kolay ve Güvenli
  1. Anasayfa
  2. Mobil
Trendlerdeki Yazı

Stocard İle Alışverişleriniz Daha Kolay ve Güvenli

Merhaba değerli Tech Dergi takipçileri bugün sizler için alışverişlerinizde size kolaylık sağlayacak basit ve güzel bir uygulamayı inceleyeceğiz. Hem kartlarınızı yanınızda gibi saklaya bilir hemde basit arayüzü sayesinde rahatça ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Stocard ile en büyük süpermarketten yerel çiçekçilere kadar tüm kartlarınızı Stocard’a ekleyebilirsiniz. Kartlarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı istediğiniz düzeni belirleyin kartlarınızı gruplandırın ve ödemelerinizi kolayca gerçekleştirin üstelik ek ücret veya uygulama bedeli olmadan kullana bilirsiniz. Stocard 2023 itibariyle 49 milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaşmıştır.

Pay sistemi ile alışveriş deneyiminiz tamamen kartsız hale gelir.

Stocard İle Alışverişleriniz Daha Kolay ve Güvenli

Stocard ile Sahip Olacağımız Özellikler Nelerdir?

  1. Temassız Ödeme.
  2. Dünya çapında kabul edilmiş Güvenli bir sistem.
  3. Kolayca kartlarınızı ekleme ve saklama.
  4. Hızlı ayar seçenekleri.
  5. Döviz ücretleri, uygulama ödemesi veya abonelik yok.
  6. Gerçek zamanlı içgörü uyarı sistemi. Kart bakiye bilgisi, Puan bilgisi vs.

Hediye kartlarınız ile indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz her alışverişinizde tasarrufunuzu en üst düzeye çıkaran Stocard ile alışverişleriniz daha keyifli olacak. Kuponları etkinleştirin, puan güncellemenizi görün, Satın alma işleminizle kişiselleştirilmiş kuponları otomatik olarak kullanın ve takip edin.

Stocard İle Alışverişleriniz Daha Kolay ve Güvenli

Stocard Akıllı Asistanı Keşfedin Ödemeleriniz Çok Daha Rahat Olacak.

Kartınız sadece bir dokunuş uzakta, Kart Asistanımız ile kartınızı kullanmayı asla unutmazsınız. Bir mağazadayken doğrudan kilit ekranınızda mağazaya ait olan kartınız görünecektir. Böylece tüm bilgilere ulaşa bilir. Kartlarınızı dilediğiniz gibi kullana bilirsiniz.

Ödeme Sistemi Güvenliğini Nasıl Sağlıyor?

Onumla ödeme yapmak, nakit veya plastik kartlardan daha güvenlidir. Her işlem, bir dizi güçlü güvenlik özelliğiyle korunur, böylece ödeme yaparken tamamen kendinize güvenebilirsiniz. Mağazada ödeme yaptığınızda, gerçek kart bilgilerinizin yerini bir sanal kart numarası alır, cihazınızda yalnızca sanal kart numarası saklanır veya ödeme yaptığınızda ifşa edilir ve iletilir. Ayrıca her ödeme için yeni bir sanal kart numarası oluşturulmaktadır. Bu sistemde paranızda FCA Finansal Yürütme Otoritesi ve diğer ilgili makamlar tarafından tamamen denetlenen lisanslı bir e-para kurumu tarafından korunacaktır.

Stocard kendini mali suçları durdurmaya adamıştır ve bunu yapmanın bir yolu da fonların nereden geldiğini bulmaktır. Sizi ve kartlarınızı güvende tutmak için herkesi düzenli olarak sistem kontrol ediyor bu genellikle ek belgeler talep edilerek sağlanıyor, Fon Kaynağı SOF kontrolü, fonların maaşınız, birikimleriniz, yatırımlarınız, bankadan aldığınız kredi gibi meşru bir kaynaktan geldiğini gösteren bir tür kanıttır. Bu standart bir bankacılık prosedürüdür ve müşterilerimizin güvenliğini sağlar. Hem süreç hem de sonuç gizlidir ve şirket içinde ele alınır.

İş için özel olarak da işletmelere yönelik özel uygulamalarda geliştirmekte olan ödeme şirketi Dünya çapında 7000 adet perakende zincirine sahip şirket tarafından da tercih ediyor.

Ayrıca 2023 itibariyle güvenli kart satma sisteminde 620 Milyonu aşkın kart satmış durumda.

Stocard İle Alışverişleriniz Daha Kolay ve Güvenli

Stocard Müşteri Deneyimleri ve Görüşleri.

Satın alma niyeti yüksek olan daha alakalı kullanıcılar bulmak için Stocard kullanıyorum, ayrıca uygulamayı kişisel olarak birkaç yıldır kullanıyorum ve yalın kullanıcı deneyimini seviyorum! Daniel Franco – HEMA Şirketinde Yönetici Çevrimiçi Kanallar ve Medya Satın Alma Sorumlusu

Stocard, yüksek değerli müşterileri mağazalarımıza çekmek için cep telefonlarını kullanarak ve güçlü bir artan yatırım getirisi sağlayarak bağlantılı bir perakende deneyimi için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Paul Conti – Country Road Dijital Kanallar Yöneticisi

Stocard bugün Dünya çapında çalışan benzer bir ödeme sistemi olan Klarna ile güçlerini birleştirdi. Klarna, Dünyanın en büyük 4. fintech şirketidir. Birlikte mümkün olan en pürüzsüz alışveriş deneyimini yaratıyoruz. Sloganı ile müşteri deneyimini hergün geliştiriyor.

Ayrıca Stocard ve Klarna ekibine katılmak isteyen çalışma arkadaşları da arıyorlar bu konuda bilgi almak için buradan ulaşım sağlaya bilirsiniz.

Özellikle Avrupa Ülkeleri ve ABD olmak üzere birçok Ülkede güvenle tercih ediliyor Ülkemizde de tercih edilen Stocard benim tarafımdan da 3 yıldır kullanılıyor ve Stocard deneyimini yaşamaktan oldukça memnunum tüm okurlarımıza kullanmalarını tavsiye ediyorum.

Bir başka konuda tekrar görüşmek üzere Tech Dergi’de kalın güncel kalın.

Yeniliklerden ve güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Tech Dergi Twitter adresimizi takip etmeyi unutmayın.

Instagram adresimize ulaşmak için buraya tıklayın.

GÜNCEL KONULAR:

SpyNote Tehlikesi Yeni Varyant İle Yeniden İş Başında!

Merhaba ben Murat, 27 yaşındayım evli ve bir çocuk babasıyım. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven birisiyim, Tech Dergi'de tecrübem dahilinde sizlere yenilikler ve güncel gelişmeleri aktarıyor olacağım. İletişim E-Posta Adresi: murattimur@techdergi.net

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir