SPOTIFY “KİTAPLIĞIN” YENİ TASARIMI VE ÖZELLİKLERİ!
  1. Anasayfa
  2. Genel

SPOTIFY “KİTAPLIĞIN” YENİ TASARIMI VE ÖZELLİKLERİ!

Spotify, bugün mobil kullanıcılar için duyurduğu “Kitaplığın” bölümünün yeni versiyonu ile müzikseverlerin koleksiyonlarını kolayca keşfetmeleri ve kaydettikleri müzik ile podcast’lerine daha hızlı bir şekilde ulaşmaları için geliştirilmiş bir yol sunuyor.

Güncellenen tasarımı ve eklenen özellikleriyle yeni “Kitaplığın”, dinleyicilerin içerik aramaya ve koleksiyonlarını düzenlemeye daha az zaman harcamalarını, yıllar içerisinde sevdikleri müzik ve podcast‘leri keşfetmeye ve hatta yeniden keşfetmeye ise daha fazla zaman ayırmalarını sağlayacak. 

SPOTIFY “KİTAPLIĞIN” YENİ TASARIMI VE ÖZELLİKLERİ!

İşte Yeni Spotify Özellikleri

  • Hem müzik hem de podcast koleksiyonuna göz atmak ve arama yapmak artık hem çok daha kolay hem de hepsi tek bir yerde.
  • Yeni dinamik filtreler, koleksiyonunuz içerisinde gezinmenizi kolaylaştırıyor. Kaydettiğiniz ve eşleşen içerikleri görmek için albüm, sanatçı, şarkı listesi veya podcast arasından seçim yapabilirsiniz. Hareket halindeyseniz, çevrimdışı olarak kullanılabilen içeriğinizi tek seferde görüntülemek için İndirilenler filtresine dokunmanız yeterli.
  • Gelişmiş sıralama seçenekleri ile içeriklerinizi; alfabetik olarak, en son çalınanlara göre veya içerik oluşturucusunun ismine göre görüntüleyebilirsiniz. 
  • En çok dinledikleriniz üzerinde daha fazla kontrol ve daha kolay erişim. İstediğinizde, anında erişebilin diye seçeceğiniz dört albüm, çalma listesi veya podcast yayınını sabitleyebilirsiniz. “Sabitle” seçeneğini görüntülemek için bu içerikleri sağa kaydırmanız yeterli.
  • Grid görünümle beraber albüm, çalma listesi ve podcastleri geniş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Yeni “Kitaplığın” önümüzdeki hafta tüm iOS ve Android kullanıcılarının erişimine sunulacak. Konuyla ilgili daha fazla bilgiye Spotify’ın blog sayfası For The Record’dan ulaşabilirsiniz. 

*Müzik indirme özelliği yalnızca Spotify Premium kullanıcılarının erişimine açıktır.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir