Samsung’un en son katlanabilirlerinin 10 Ağustos’ta piyasaya sürüleceği bildiriliyor
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Samsung’un en son katlanabilirlerinin 10 Ağustos’ta piyasaya sürüleceği bildiriliyor

Yeni Galaxy Watch 5'in yanında

Evan Blass tarafından sızdırılan bir tanıtım resmine göre, Samsung’un bir sonraki büyük “Unpacked” lansman etkinliğini 10 Ağustos’ta düzenleyeceği bildiriliyor. Resim, Blass ve 91Mobiles tarafından bu ayın başlarında sızdırılan, duyurulmamış Samsung Galaxy Z Flip 4 katlanabilirinin bulanık bir görüntüsünün yanı sıra tarihi gösteriyor.

Galaxy Z Flip 4 katlanabilir’in etkinlikte piyasaya sürülen birkaç cihazdan biri olması bekleniyor. Ayrıca söylentilere göre, Mayıs ayında sızdırılan Galaxy Fold 4 adlı yeni bir Galaxy Fold cihazı. Kendisi ve Galaxy Flip 4 arasında, Samsung’un katlanabilir serisi bu yıl herhangi bir büyük tasarım revizyonu alacak gibi görünmüyor.

Samsung'un en son katlanabilirlerinin 10 Ağustos'ta piyasaya sürüleceği bildiriliyor

Raporlar, yeni telefonların yanı sıra Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro’dan oluşan yeni nesil Samsung akıllı saatlerini de görebileceğimizi gösteriyor. Bu akıllı saatlerin render görüntüleri bu ayın başlarında sızdırıldı ve ikisinin de bu sefer fiziksel olarak dönen bir çerçeve içermeyeceğini doğruladı ve önceki Galaxy Watch cihazlarından hayranların favorisi bir özelliği attı.

Samsung’un yaklaşan lansmanı için 10 Ağustos tarihi daha önce cihazların 26 Ağustos’ta satışa çıkabileceğini belirten Jon Prosser tarafından sızdırılmıştı.

Kaynak: THE VERGE

Snapchat, web’e sohbet ve görüntülü arama getiriyor

Çevirmen

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir