1. Anasayfa
  2. Bilgisayar

Razer Blade 14 Mercury sürümüyle duyuruldu

Razer Blade 14 Mercury sürümüyle duyuruldu

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, dünyanın en güçlü 14″ oyun dizüstü bilgisayarı Razer Blade 14’ün artık yepyeni bir Mercury sürümüyle sunulduğunu duyurduRazer, renk seçimlerini ve çevresel yapılandırma seçeneklerini genişleterek oyunculara ve içerik üreticilerine bireyselliklerini ifade etme ve kendi hikayelerini anlatma özgürlüğü sunuyor. Bu renk grubu, gerçekten çarpıcı bir estetik paket için Mercury eloksallı alüminyum kasayı mat siyah klavyeyle birleştiriyor. Bu yeni renk seçeneği, iki farklı Blade 14 GPU laptop versiyonuna özeldir: NVIDIA GeForce® RTX™ 3060’lı ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti‘ylı. Mercury renk seçeneğinin de Blade 14 serisine eklenmesi ile, ilk kez herhangi bir Razer Blade’in aynı anda üç farklı renkte (Mercury , Quartz ve Siyah) sunulmasına imkan sağlıyor. 

Colorway sürümünün yanı sıra, Blade 14’ün 2022 modelleri için iki Type-C USB-3.2 Gen 2 bağlantı noktasını USB-4’e yükselten ve Microsoft Pluton için destek getiren bir yazılım güncellemesi de artık mevcut. USB-4, çevre birimi uyumluluğunu genişletir, cihaz bağlantı seçeneklerini artırarak çoklu monitör kullanımına olanak tanır. Razer Thunderbolt dock ve Core X harici grafik kutuları da dahil Thunderbolt™ çevre birimleri için destek ve daha fazlasını sağlar. Microsoft Pluton’un çipten buluta güvenlik teknolojisi, kullanıcıları bir dizi donanım tabanlı güvenlik özelliği ve hizmetiyle korur. Yeni ve mevcut 2022 Blade 14 sahipleri bu güncellemeyi indirmek için Razer Destek ile iletişime geçmelidir. 

Blade 14

Tüm Blade 14 dizüstü bilgisayarlar, Razer’ın ödüllü müşteri desteği tarafından desteklenen 1 yıllık üretim garantisi ve 2 yıllık pil garantisi ile korunmaktadır. RazerCare’e isteğe bağlı kayıt, daha fazla gönül rahatlığı sağlar.

Yeni Blade 14 Mercury Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen ürün sayfasını ziyaret edin. 

Razer’ın sizi #WinItYourWay konusunda nasıl güçlendirdiği hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

ÇIKIŞ ZAMANI: Şu anda Razer.com’da mevcut, çok yakında seçkin perakendecilere sunulacak. 

SATIŞ YERİ:       Razer.com, RazerStore lokasyonları ve seçkin satıcılar.

FİYAT:                  AMD Ryzen 9 6900HX ve NVIDIA GeForce RTX 3060’lı kurulum: 1,999.99$ / 2,199.99€ 
 AMD Ryzen 9 6900HX ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti’lı kurulum: 2,599.99$ / 2,899.99€ (Fransa’da: 3,199.99€)

USB-4 ve Microsoft Pluton yükseltmesi, yeni ve mevcut 2022 Blade 14 sahiplerine ücretsiz bir güncelleme olarak sunulmaktadır.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir