1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

NETFLİX İFTİHARLA SUNAR: ERŞAN KUNERİ

NETFLIX, CEM YILMAZ İMZALI YENİ DİZİSİ ERŞAN KUNERİ’NİN GALASINI FARKLI BİR DENEYİMLE GERÇEKLEŞTİRDİ

NETFLİX İFTİHARLA SUNAR: ERŞAN KUNERİ

Netflix, heyecanla beklenen, Cem Yılmaz imzalı fenomen karakterine odaklanan Erşan Kunerinin galası dün gerçekleştirdi. Katılım ve ilginin yüksek olduğu gecede başta dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Cem Yılmaz olmak üzere dizinin başrol oyuncuları; Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak tam kadro yer aldı. 

Cem Yılmaz’ın ilk dizisi olan Erşan Kuneri’yi izlemeye geçmeden önce tüm misafirler projenin hikayesini bizzat yapımın kahramanlarından dinlediler. Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen sohbette Cem Yılmaz ve dizinin oyuncuları Erşan Kuneri’nin merak edilenlerini yanıtladı. Eğlenceli anlara sahne olan söyleşinin ardından tüm davetliler farklı bir izleme deneyimine davet edildi, her bölümün içinde yer alan birbirinden farklı filmler farklı salonlarda ”İki Film Birden” konseptiyle misafirlere sunuldu.

Galaya sanat, eğlence ve moda dünyasından, Ayhan Sicimoğlu, Ayşe Özyılmazel, Buse Terim, Ceyda Düvenci, Ekin Koç, Emre Altuğ, Ertuğrul Özkök, Görgün Taner, Hakan Altun, Hasan Can Kaya, İbrahim Selim, Pınar Altuğ, Sedef Gali, Umut Eker ve Yağmur Atacan’ın da yer aldığı pek çok ünlü isim katılırken izleme sonrası gece Duygu Soylu’nun sahnesiyle devam etti.

ERŞAN KUNERİ 13 Mayıs’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

ERŞAN KUNERİ 13 Mayıs’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!
NETFLİX İFTİHARLA SUNAR: ERŞAN KUNERİ
NETFLİX İFTİHARLA SUNAR: ERŞAN KUNERİ

HONOR’un Ödüllü Fotoğraf Yarışması Başvuruya Açıldı

Çevirmen

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir