Aşk 101 2. Sezon Resmi Fragmanı Yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

Aşk 101 2. Sezon Resmi Fragmanı Yayınlandı

Bütün dünyayı değiştirecek gücün var…

Yetişkin olmaya adım atmak üzere olan bir grup genç, bir yanda aşk bir yanda sistemin dayattıkları… Kendileri olmak için isyan edip savaşmayı mı, yoksa düzene ayak uydurmayı mı seçecekler?

Netflix, ilk sezonunda herkesi kendi gençliğine doğru bir yolculuğa çıkaran Aşk 101’in 2. sezon fragmanını paylaştı. 

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aşk 101 ikinci ve final sezonuyla 30 Eylül’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

Aşk 101 2. Sezon Hakkında: 

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aşk 101’in 2. sezon başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. 

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, sisteme direnirken bir yandan da yetişkin dünyasına adım atmaya hazırlanan bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. 

İkinci sezonda, Osman ilk kez aşık olur. Işık Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalmıştır. 

Bazen tüm dünyayı değiştirmen gerekir. Büyüyüp, tekrar bir araya geldiklerinde, geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalacaklardır. 

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir