Logitech, toplantı odası çözümlerinde fark yaratıyor
  1. Anasayfa
  2. Donanım

Logitech, toplantı odası çözümlerinde fark yaratıyor

Önde gelen video konferans hizmetleri için dokunmatik denetleyici olan Tap IP ve ofis içerisinde doğru toplantı alanını bulmayı ve talep etmeyi kolaylaştıran Tap Scheduler, toplantı öncesinde ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri karşılıyor.

Kurumsal düzeydeki ihtiyaçları en iyi anlayan ve bu ihtiyaçlara yönelik yenilikçi ürün ve teknolojileri ile öne çıkan Logitech, önde gelen iş birliği platformları ile tamamen entegre olan ve kolay kurulum için tek bir “ethernet üzerinden güç (PoE) kablosu” ile bağlanan Tap IP ve Tap Scheduler sayesinde kurumsal ihtiyaçlara ve daha çözümcü toplantı odalarına odaklanıyor. Pandeminin ardından birçok kurumun hibrit sisteme geçmesiyle birlikte ofislere dönen çalışanların görüntülü toplantıları planlamasını ve katılmasını son derece kolay hale getiren Tap IP ve Tap Scheduler, hibrit çalışma sistemine geçen ofisler için kullanımı kolay ve verimli toplantı deneyimi sunuyor.

Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri Kategori Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, “Şirket içi ekip üyeleri ile uzaktan çalışanlar arasında bağlantı kurarak eşitlikçi bir çalışma ortamı yaratmak  kurumları başarıya götüren denklemin en önemli parçalarından biri. Her türlü toplantıyı kolayca planlamak, oluşturmak veya katılmak için kullanılan Tap IP dokunmatik kontrolörü ve Tap Scheduler’ı tasarlarken, herkesi aynı çalışma ekosistemine entegre etme yaklaşımından yola çıktık. Güvenli ve kurumsal düzeyde performans sağlamak için kablo tutucuları dahil şık ve zarif tasarıma sahip, sektördeki başlıca ürünlerle uyum içinde çalışan, kolay kurulup kullanılabilen, üstelik bu özellikleri uygun fiyatlarıyla birleştiren Tap IP ve Tap Scheduler, hız ve çözüm odaklı toplantı odaları tasarlamaya yardımcı oluyor“ dedi.

Logitech, toplantı odası çözümlerinde fark yaratıyor

Tap IP ile toplantılara katılım tek bir dokunuş uzaklıkta

Microsoft Teams Rooms, Zoom Rooms ve diğer popüler video konferans hizmetleri için bir dokunmatik denetleyici olan ve odadan odaya güvenilir, tutarlı bir deneyim sunan Logitech Tap IP ile toplantılar tek bir dokunuşla başlıyor. Logitech Tap IP, ağlara IP tabanlı bağlantı yoluyla bağlanarak daha düşük maliyet ve daha kolay kurulum sağlıyor ve tıpkı Logitech Tap’te olduğu gibi tek dokunuşla toplantıya katılma işlevi sunuyor. Temiz ve güvenli kablo yönetimi ve esnek montaj seçenekleriyle Logitech Tap IP, toplantı odasının her yerine sorunsuz ve güvenli bir şekilde kuruluyor. Şık ve sezgisel tasarıma sahip olan Logitech Tap IP, ekiplerin iş birliklerine odaklanabilmelerini sağlamak için toplantı odalarında sağlam duruşuyla hayatı kolaylaştırıyor.

Tap Scheduler ile daha düzenli ve profesyonel toplantılar

Ofis içerisinde doğru toplantı alanını bulmayı ve talep etmeyi kolaylaştıran Tap Scheduler’ın geniş 10.1 inç dokunmatik ekranı, toplantı bilgilerinin kolaylıkla okunmasını sağlarken, yerleşik aydınlatma sistemi ise, odanın müsaitlik durumunu belli bir mesafeden bildirme imkanı tanıyor. Toplantı odasının hemen dışında bulunan katılımcılar, geçici toplantılar için oda talep etmek veya önceden rezervasyon yaptırmak için Tap Scheduler’ı kullanabiliyorlar. Tap Scheduler, Logitech tarafından yakın zamanda satın alınan bulut tabanlı toplantı odası yönetim şirketi olan Meetio’ nun yanında Microsoft Teams, Zoom Rooms ve Robin ile de uyumlu bir şekilde çalışıyor. Tap Scheduler, paneli çeşitli yüzeylere sabitlemeye yardımcı olan montaj parçaları, profesyonel ve düzenli bir kurulum için kablo yönetimi özelliğiyle tüm iş birliği alanları için kolay bir kurulum sağlıyor. 

YALAN HABERLERE NEDEN İNANIYORUZ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir