1. Anasayfa
  2. Donanım

AMD Starfield Radeon Grafik Kartı ve Ryzen İşlemcisini Duyurdu

AMD Starfield Radeon Grafik Kartı ve Ryzen İşlemcisini Duyurdu

Geçtiğimiz ay Zenimax ile Starfield için özel bir işbirliğini duyuran AMD,sınırlı sayıda üretilen Starfield temalı Radeon grafik kartını ve Ryzen işlemcisini duyurdu.

AMD QuakeCon’da, Starfield™ temalı Radeon grafik kartını ve Ryzen işlemci modelini duyurdu. Oyunun inanılmaz estetiğinden ilham alan AMD Radeon RX 7900 XTX grafik kartı ve AMD Ryzen 7 7800X3D ambalajı tanıtıldı. Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonra imza atacağı bu yeni evrenini kutlayan özel tasarımlı Radeon RX 7900 XTX ve koleksiyoncular için özel olarak üretilen bir ambalaja sahip olan Ryzen 7 7800X3D, Starfield’ın sınırsız yaratıcılığını ve özgürlüğünü vurgulayacak.

Oyuncular, 500 adet üretilen benzersiz ve güçlü özel Starfield Radeon RX 7900 XTX ekran kartından ve 500 adet üretilen Ryzen 7 7800X3D işlemcisinden birini AMD, Bethesda Softworks ve iş ortaklarının özel promosyonları aracılığıyla sahip olabilecekler. Bu konuda yapılacak özel promosyon çalışmaları önümüzdeki günlerde oyun severler ile paylaşılacak.

Radeon RX 7900 XTX – Çığır açan AMD RDNA 3 mimarisi, yüksek saat hızları, 24 GB GDDR6 bellek ve DisplayPort 2.1 ile AV1 kodlama desteği gibi geleceğe dönük avantajlarla desteklenen nefes kesici, yüksek kare hızlı 4K deneyimleri sunar. 

AMD Ryzen 7 7800X3D – Dünyanın en hızlı oyun performansını sunmak için tasarlandı, en yeni “Zen 4” mimarisi üzerine inşa edildi ve gelişmiş 3D V-Cache teknolojisi sayesinde 104MB’lık etkileyici bir önbelleğe sahip.  AMD ve Bethesda Softworks, takipçilerine kendi Starfield GPU ve CPU’larını kazanma şansı sunmak için sosyal sayfalarında çekilişler düzenliyor. Sınırlı sayıda üretilen ürünler hakkında daha fazla bilgi için www.amd.com/starfield adresne göz atabilirsiniz

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir