Lenova Legion Go Tanıtıldı!
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Lenova Legion Go Tanıtıldı!

Oyun dünyasının lider teknoloji markalarından biri olan Lenovo, oyun tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Yenilikçi tasarımları ve güçlü performanslarıyla öne çıkan Lenovo Legion serisi, şimdi de mobil oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyan yeni ürünüyle karşımızda: Lenovo Legion Go! Bu yeni taşınabilir oyun cihazı, oyunculara oyun keyfini doyasıya yaşama fırsatı tanıyor. Detaylar için yazımızı inceleyelim! 

Legion Go

Özellikleri;

 1. Oyun Ekranı: 8,8″ QHD+ Lenovo PureSight
 2.  Görsel hassasiyeti: 1600p’den 800p’ye dinamik olarak uyarlanabilir
 3. Yenileme hızı: 144 Hz 
 4. Pil Kapasitesi: 49,2 W/sa
 5. İşlemci: AMD Ryzen™ Z1 Serisi
 6. Depolama Alanı: 16 GB 7500 MHz LPDDR5X RAM ve 512 GB PCIe Gen4
 7. Ultra ince soğutucu kanatçıkları, optimum performans için ısıyı ustalıkla dağıtır
 8. 2 TB’ye kadar kartları destekleyen bir mikro SD kart yuvası
 9. Power Bypass Modu 
 10.  Pil Optimizasyonu Desteği

Modlar:

 1. El Tipi Mod
 2. Ayrılabilir Mod
 3. FPS modu
 4. Legion Glasses
Lenova Legion Go Tanıtıldı!

Lenovo‘nun son teknoloji ürünü olan Legion Go, oyun tutkunları arasında büyük bir heyecan yaratıyor. Kullanıcıları en çok meraklandıran konulardan biri olan pil performansı, gerçekten etkileyici sonuçlar sunuyor. Ekran parlaklığı %100 ve sessiz modda kullanıldığında 200 dakika, denge modunda 120 dakika, performans modunda ise 95 dakika pil ömrü sağlıyor.Bu süreler, Legion Go’nun piyasadaki birçok oyuncu bilgisayarından daha üstün bir performans sergilediğini gösteriyor. 

Özellikle vurgulamamız gereken bir noktada oynanan oyunların güç modlarının pil performansı üzerinde etkili olduğudur. Bu durumda kullanıcıların oyun tercihlerine bağlı güç modu seçmeleri daha keyifli bir deneyim sunabilir.

Lenovo Legion Go: Kullanıcı Deneyimi İncelemesi 

Lenova Legion Go Tanıtıldı!

Tasarım: Ürünün büyüklüğü ve fonksiyonlarının fazlalığı, cihazın ağırlığını 854 gram olarak belirlemiştir bu durum standart bir konsola göre taşınabilirliği konusunda zorluklar yaşatabilir. 

Ergonomik Kol Dizaynı: Ürünün kollarının dizaynı, oyun konforunu artırarak kullanıcılar tarafından beğenilen bir özellik. 

Çıkarılabilir Kol ve Tablet Modu: Kolların çıkarılmasıyla tablet modunda kullanılabilme özelliği, ürüne esneklik kazandırarak olumlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 

Legion Spaces Kişiselleştirme: Legion Spaces ayarları, kullanıcılara birçok kişiselleştirme seçeneği sunarak, cihazın kullanımını kullanıcıya özgü hale getirme imkânı tanıyor. 

FPS Modu ve Masaüstü Oyun Deneyimi: Ürün, FPS modu ile masaüstünde oyun oynama olanağı sunarak diğer oyuncu konsollarından ayıran önemli bir özellik sunuyor. 

Açma-Kapama Rengi: Ürünün üzerinde bulunan açma-kapama rengi, performans moduna göre renk değiştirebiliyor, bu da kullanıcılara anlık durumu kolayca anlama olanağı sağlıyor. 

Deep At Tuşları: Kullanıcılar, kollarda bulunan deep at tuşlarına mekaniksel geribildirim özelliği eklendiğinde daha etkileyici bir deneyim sunabileceği konusunda görüş belirttiler. 

Aksesuar Çantası Tasarımı: Gelen ürün çantasının, bütün aksesuarları kapsayacak şekilde tasarlanmamış olması, taşıma durumlarında kullanıcılar için bir sorun kaynağı olabilir. 

Fiyat Performans Dengesi: Ürünün pahalı olması ve benzer fiyat aralığındaki rakiplerine kıyasla daha düşük performans sunması, kullanıcılar arasında olumsuz bir izlenim bırakıyor. Ancak sunduğu benzersiz performansı kullanıcıları çekiyor. 

Kullanıcıların beklentileri arasında taşınabilir, portatif, dokunmatik ekranlı ve hafif bir oyuncu bilgisayarı bulunuyorsa bu oyuncu konsolu tam sizin için yaratılmış diyebiliriz. Sürekli gezen ve seyahat halinde olan kullanıcılar için taşınabilirlik özelliği büyük bir kolaylık sunuyor.

Lenovo Tab P12 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir