Kulüp Dizisinin Devam Bölümleri 6 Ocak’ta Yayınlanacak
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi - Film

Kulüp Dizisinin Devam Bölümleri 6 Ocak’ta Yayınlanacak

Başrollerini Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger ve Fırat Tanış’ın paylaştığı, hikayesi gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan Kulüp 2. kısmıyla 6 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.

Bu yılın ses getiren yerli yapımı olan Kulüp, izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. 1955’li yıllarda İstanbul’da geçen dizi, gece kulübünde çalışan eski mahkum Matilda ve kızı Raşel’in hayatını konu alıyor. Dizinin beğenilen ilk kısmında izleyiciler, Matilda’nın bir yandan kızıyla arasını düzeltmeye çalışmasını bir yandan da patronu Orhan, kulübün yöneticisi Çelebi ve hayalperest sanatçı Selim’in arasında zorlu gece hayatında işleri yönetmesini izledi.

Kulüp 2. Kısım Fragmanı Yayınlandı

Dizinin yaratıcılarından Zeynep Günay Tan’ın, Seren Yüce ile yönetmenliğini paylaştığı Kulüp’ün yapımını O3 Medya yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz üstleniyor. Dizinin heyecanla beklenen ikinci kısmında İsrail’e gitmekten vazgeçen Raşel İsmet’e bir şans daha vermek ister. Matilda bir yandan Raşel’i İsmet’ten korumaya çalışırken diğer yandan da Selim’in iniş çıkışlarını yönetmeye çalışır. Çelebi, İsmet, Orhan ve Matilda’nın geçmişe dair sırlarının teker teker çözüldüğü son dört bölümde geçmişin acı günlerine tanıklık ederken Kulüp yepyeni bir ruha bürünecek; karakterlerimiz için bir yuva ve umuda dönüşecektir.

Kulüp 4 bölümden oluşan 2. kısmıyla 6 Ocak 2022’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. İlk altı bölümüyle ses getiren Kulüp’ün 2. Kısım resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap