1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

Çok konuşulan dizi “The Bear” Disney+ ’ta

MUTFAKTAN ALEVLER VE ADRENALİN YÜKSELİYOR.

Çok konuşulan dizi “The Bear” Disney+ ’ta
The Bear -- Pictured: Abby Elliott as Natalie 'Sugar' Berzatto. CR: Frank Ockenfels/FX

“Yes, chef!” (Evet, şef.) Son yılların popüler kültüre hediyelerinden bu kelime kalıbı, 5 Ekim’den itibaren Disney+’ta fazlasıyla duyulmaya başladı. Çünkü bu senenin en çok konuşulan ve televizyon eleştirmenleri tarafından övgü dolu yorumlarla bahsedilen dizilerinin başında gelen ‘The Bear’, tüm bölümleriyle Disney+’ta izleyicilerle buluşuyor. Jeremy Allen White’ın başrolünde yer aldığı dizi, mutfak dünyasının en eğlenceli ve sert taraflarını anlatıyor. 

The Bear -- Pictured: Ebon Moss-Bachrach as Richard 'Richie' Jerimovich. CR: Frank Ockenfels/FX

Türkiye’de yayın hayatına başladığı andan itibaren yeni pek çok orijinal yapım ile televizyon kültürünün ikonik yapımlarını kütüphanesine ekleyen Disney+, bu senenin büyük ses getiren dizilerinden ‘The Bear’ı, 5 Ekim’den itibaren izleyicileriyle buluşturdu. Mutfaktan alevlerin ve bolca rekabetin yükseldiği dizi, Carmen “Carmy” Berzattı adlı genç ve yetenekli şefin kendisini bir anda aile işletmesi olan sandviç dükkanı The Original Beef of Chicagoland’de bulmasıyla yaşanılanları anlatıyor. Ailede yaşanan bir kaybın ardından evine geri dönen Carmy, Michelin yıldızlı restoranın ardından küçük bir işletmeyi yönetme konusunda türlü zorluklar yaşarken, mutfağın geri kalan üyeleri de bu serüvende tansiyonu devamlı yüksek tutacak.

Mutfak ve aileyi temeline alan, Jeremy Allen White’ın başrolünde yer aldığı ‘The Bear’da White’la birlikte Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson ve Matty Matheson rol alıyor. 

İlk sezonunun ardından çok kısa bir süre sonra ikinci sezonu da onaylanan ‘The Bear’, bolca baştan çıkarıcı lezzet ve hız trenini anımsatan kurgusuyla oldukça tempolu bir serüveni Disney+’a taşıyor. 5 Ekim’den itibaren platformdaki yerini alan dizinin tüm bölümleri Disney+’da izlenebilir.  

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir