Konami, Castlevania Advance Koleksiyonunu Duyurdu
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Konami, Castlevania Advance Koleksiyonunu Duyurdu

Konami Digital Entertainment, B.V. bu haftaki Nintendo Direct yayınında Castlevania Advance Collection’ın Nintendo Switch™, PlayStation®4, Xbox One ve Steam üzerinden masaüstü bilgisayarlar için yayınlandığını duyurdu. Koleksiyon, Castlevania serisinin en beğenilen oyunlarından Castlevania: Circle of the Moon, Castlevania: Harmony of Dissonance ve Castlevania: Aria of Sorrow‘u içeriyor. Ek olarak, koleksiyonda dördüncü bir bonus oyun daha var: 1995 yılında çıkan SNES oyunu Castlevania: Vampire’s Kiss (Amerika’da ‘Dracula X’ olarak da bilinir).

Castlevania Advance Collection Geliştirme ekibi duygularını şu sözlerle ifade etti, “Daha fazla insanın Castlevania serisini, özellikle de aksiyon/macera oyunlarını deneyimleyebilmesini istedik çünkü hepsi bugün hala keyifle oynanabilen başyapıtlar. Günümüz konsollarında gerçekten oynanabilecek çok az oyun olduğunu fark ettik ve Castlevania Advance Collection’ı oluşturmaya başladık. Mümkün olduğunca çok kişinin konsollarında bu oyunların keyfini çıkarabilmesi için bu sürüme çok platformlu bir lansman yapmaya karar verdik.

Konami, Castlevania Advance Koleksiyonunu Duyurdu

Castlevania serisi, hayranlarının ve elbette geliştirilmesinde yer alan herkesin desteği sayesinde bu yıl 35. yıl dönümünü kutluyor. Yapımcı ekip olarak bu seride çalışmaktan onur duyuyoruz ve Castlevania’yı mümkün olduğunca çok kişi tarafından bilinir ve oynanır hale getirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz. Desteğiniz için teşekkür ederiz!”

Bu dört zamansız klasiğe erişimin yanı sıra Castlevanie Advance Collection, oyunculara oyun deneyimlerini geliştirmek için yepyeni özellikler sunuyor. Müzik sever oyuncular, gizli olanlar da dahil, toplam 71 ikonik Castlevanie şarkısına anında erişip dinleyebilecek ve favori şarkılarını tekrar tekrar dinlemek için kendi özelleştirilebilir çalma listelerini oluşturabilecekler. Ayrıca eskizler içeren oyun içi galeri aracılığıyla oyunun görsel dünyasına daha önce hiç görülmemiş bir bakış atabilecekler. Koleksiyonda yer alan daha önce su yüzüne çıkmamış görseller ve farklı paket tasarımları da serinin hayranlarının ilgisini çekebilecek nitelikte detaylar.

Castlevania art

Castlevanie Advance Collection, düşmanlar, ekipman, eşyalar ve çok daha fazlası hakkında bilgiler alabileceğiniz özel bir bölüm de içermekte. Hiçbir bölgenin veya düşmanın gözden kaçmaması için oyuncular, diledikleri zaman oyunlarını kaydedebilecek, tekrar oynatabilecek veya geri sarabilecekler. Son olarak, M2 Co., Ltd., klasikleşmiş bu Castlevanie oyunlarına birinci sınıf emülasyon desteği sağlamak için çok çalıştı. İster eski bir hayran ister seriye yeni başlıyor olun, tüm oyuncular bu yeni özelliklerin keyfini çıkarabilir ve Castlevania’yı yeniden keşfedebilir!

Castlevania logo

Oyun dünya çapında çıkışını gerçekleştirmiş olup İngilizce ve Japonca dillerini desteklemektedir. KONAMI ayrıca kullanıcılar için Video ve Ekran Görüntüsü Yayınlama Yönergeleri oluşturmuştur: LINK

FIFA 22 Oyun İçi Görüntüler Geliyor!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir