Kimler Geldi Kimler Geçti’nin Çekimleri Başladı
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film
Trendlerdeki Yazı

Kimler Geldi Kimler Geçti’nin Çekimleri Başladı

Netflıx'in yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti'nin çekimleri başladı. Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği dizi geniş kadrosu ve konusuyla dikkat çekiyor.

Netflix‘in yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin çekimleri başladı. Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği dizi geniş kadrosu ve konusuyla dikkat çekiyor.

Netflix’in Ece Yörenç imzalı yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin çekimleri başladı. Yönetmenliğini Bertan Başaran’ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya’ya Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Bade İşçil, Gülcan Aslan, Zeynep Tuğçe Bayat, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Meriç Aral, Kamil Güler, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç, Selçuk Borak, Ege Aydan, Laçin Ceylan ve Perihan Savaş eşlik ediyor. 

Kimler Geldi Kimler Geçti;  ‘ilişki durumu karışık’, heyecanı çok yüksek bir ‘aşşşırı aşk’ hikâyesi.  30 yaşındaki Avukat Leyla’nın ve aynı iş yerinde çalıştığı arkadaşlarının bazen ‘bench’de, bazen ‘ghost’ta, bazen ‘ilişki’de, çoğunlukla da ‘ilişme’de çektikleri modern zaman sancılarını konu alıyor.

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin Çekimleri Başladı

Konu

Kimler Geldi Kimler Geçti heyecanlı bir aşk hikayesi. 30 yaşındaki Avukat Leyla ve iş arkadaşlarının günümüz modern ilişki terimlerinin aşk hayatlarına olan etkilerini konu alıyor. Başarılı bir avukat olan Leyla Taylan, ihanetle biten aşkının acılarını arkadaşlarının ve şef Şeyyaz’ın yardımıyla atlatarak “Yılın En Önemli Boşanma Davası” sayılan ünlü üçüncü eş Tuba Tepellioğlu’nun avukatı olur. Karşısında ise 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış koleksiyoner Cem Murathan vardır. Avukat Leyla, “hem suçlu hem de güçlü” olan bu ilişki katili adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateş ortalığı tozu dumana katacaktır.

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin Çekimleri Başladı

Oyuncu Kadrosu

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu sevilen isimlerle dolu. Başrolde Serenay Sarıkaya olan dizide aynı zamanda Hakan Kurtaş, Perihan Savaş, Boran Kuzum, Meriç Aral, Bade İşçil olmak üzere bir çok ünlü isim yer alıyor.

Dizi Ekibi

Yönetmenliğini Bertan Başaran ‘ın üstlendiği dizide Senarist ise Ece Yörenç, Senaryo Grubu: Ayşe Özyılmazel – Özgür Taylan, Yapımı Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin yapımcısı ise Kerem Çatay.

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin Çekimleri Başladı

Bu sabırsızlıkla beklenen dizi çok tutacak benden söylemesi.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir