RECEP İVEDİK 7 yakında sadece Disney+’TA!
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

RECEP İVEDİK 7 yakında sadece Disney+’TA!

ÇEKİMLERİ BAŞLAYAN ‘RECEP İVEDİK 7’DEN İLK KARELER PAYLAŞILDI


Recep İvedik 7 filmini seyirciyle buluşturmaya hazırlanan, The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+,
Türkiye’de 14 Haziran’da yayın hayatına başladı.

Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı ve çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan ‘Recep İvedik 7’nin setinden ilk kareler sevenleri ile buluştu. 

Recep İvedik 7 çekimleri

İSTANBUL, Türkiye (16 Haziran 2022) – Uzun zamandır heyecanla beklenen ve 14 Haziran’da kullanıcılarıyla buluşan Disney+, yerli içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini, Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği film çok yakında sadece Disney+’ta yerini alacak. Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan filmde Şahan Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor. 

Recep İvedik 7 sahneleri


Gişe rekortmeni serinin yeni filminde; şehir hayatı ve ekonomik koşullardan dolayı bunalanım yaşayan Recep İvedik, en yakın arkadaşı olan Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir ve şehir hayatına elveda eder. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılarak seyirciye komedi şöleni sunar.
 

Merakla beklenen ‘Recep İvedik 7’ çok yakında sadece Disney+’ta

Twitter@DisneyPlusTR

Instagram@disneyplustr

Facebook@DisneyPlusTR

Sıradışı film ‘‘KARANLIK MADDE’’den sıradışı gala

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir