Karşınızda İnform yeni nesil yerli üretim Estia Hybrid UPS
  1. Anasayfa
  2. Genel

Karşınızda İnform yeni nesil yerli üretim Estia Hybrid UPS

40 yılı aşkın tecrübesiyle güç elektroniği alanında çığır açmaya devam eden İnform, yeni nesil teknolojinin ürünü olan Estia Hybrid UPS hastane, konut, okul ve işletmeler için enerji verimliliği sağlıyor. Yüklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneşten sağlayarak enerji maliyetlerini düşüren ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlayan Estia Hybrid UPS, bir UPS’den çok daha fazlasını sunuyor.

Geliştirdiği ürünlerle Türkiye UPS sektöründe yeniliklere her zaman öncülük eden İnform’un mühendisleri tarafından tasarlanan ve Türkiye’de üretilen Estia Hybrid UPS bir UPS’in sahip olduğu tüm çalışma modlarının yanı sıra ayrıca on-grid, hybrit ve off-grid çalışma modlarına sahip olması ile fark yaratıyor. On-grid inverter çalışma modu ile yüklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneşten sağlıyor, güneş enerjisinin yetmediği noktada ise şebekeden karşılıyor. Yükün düşük olması durumunda solar panellerden üretilen enerji şebekeye aktarılıyor. Şebekenin kesilmesi veya arızalanması durumunda da ihtiyaç duyulan enerji Estia Hybrid’in içindeki akü grubundan sağlanıyor. Estia Hybrid UPS, yeni nesil teknolojisi sayesinde işletmelerin karbon ayak izini küçültüyor ve böylece çevresel etkileri de en aza indiriyor.

Karşınızda İnform yeni nesil yerli üretim <strong>Estia Hybrid UPS</strong>

Kesintisiz verimli enerjinin adı: Estia Hybrid UPS

3 Faz giriş – 3 Faz çıkıştan oluşan Estia Hybrid UPS, geniş haberleşme seçeneğini frekans ve gerilim aralığıyla buluşturmanın ötesinde güçlü ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor. Yüksek güç faktörü ve akıllı akü yönetimi ile optimum seviyede kullanılan akülerini 3-kademeli şarj tasarımıyla da birleştiren Estia, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyor. İşlevsel genişletilmiş kontrol özelliğiyle tasarlanmış LCD paneliyle kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlayan Estia, tüm işletmeler için kullanıcı dostu bir çözüm sağlıyor. Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği yerli üretim ürünleri ile enerji verimliliği yüksek ve sürdürülebilir çözümler sunuyor.

Tech dergi ile ilginizi çekebilecek bir çok güncel habere buradan ulaşabilirsiniz: 

Hayatınıza güç sağlamak için yepyeni bir yol!

Anker 521 Powerhouse ile hiçbir yerde enerjisiz kalmayın!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir