JBL Encore: Partybox ailesinin en yeni üyesi
  1. Anasayfa
  2. Multimedya

JBL Encore: Partybox ailesinin en yeni üyesi

Partybox ailesinin en yeni modeli JBL PartyBox Encore’un güçlü ses özelliği ve kolay taşınabilmesiyle müziğin keyfini dilediğiniz yerde doyasıya yaşayabilirsiniz. Üstelik JBL PartyBox Encore, sadece ses kalitesini arttırmakla kalmayacak müziğin ritmiyle senkronize olan ışık gösterisi ile eğlencenize renk katacak.

Sonbaharın gelmesiyle doğada yaşanan muhteşem dönüşümü daha yakından görebilmek için arkadaşlarınızla yakacağınız bir kamp ateşinin, ailenizle keyifli bir hafta sonu buluşmasının veya vereceğiniz kalabalık partilerin yeni yıldızı JBL Partybox Encore, karaoke yapmanıza olanak sağlayan dijital mikrofonu  ile eğlencenize yeni bir boyut kazandıracak.

JBL Partybox Encore, Partybox ailesinin en yeni aynı zamanda en küçük üyesi… Sadece 6 kg ağırlığında ve her bir kenarı 30 cm olan küp şeklindeki JBL PartyBox Encore, sahip olduğu kullanışlı taşıma kulpu sayesinde istenilen her yere kolaylıkla götürülebiliyor.

JBL Partybox encore

JBL Partybox Encore ile müzik görsel bir şova dönüşüyor

Küçük boyutlarına rağmen ses kalitesinden hiçbir ödün vermeyen ve kullanıcılarına yüksek bir ses performansı sunan JBL PartyBox Encore, “JBL Original Pro Sound” teknolojisi sayesinde derin bas vererek, müziği hissetmenizi sağlıyor. “True Wireless Stereo” teknolojisini kullanarak iki farklı Partybox Encore’u birbine bağlayabilme özelliğiyle de daha geniş alanlara müziğinizi yaymanıza olanak sunuyor. Sahip olduğunuz tüm bu güçlü ses ile sadece iç mekânlarda değil, dış mekânlarda da en sevdiğiniz şarkıları keyifle dinleyebilirsiniz.

10 saat kesintisiz eğlence sunan JBL Partybox Encore’u, “PartyBox” uygulaması sayesinde hem müziği hem de ışık gösterisini kişiselleştirebilirsiniz. Koruyucu ön ızgarası, sağlam taşıma kulpu, su sıçramalarına karşı dayanıklı yapısı ve dijital mikrofonu ile JBL Partybox Encore keyifli anılar biriktirmeye imkan sunuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir