HyperX, Clutch Gladiate Kablolu Kumanda Tanıtıldı
 1. Anasayfa
 2. Ekstra Parçalar

HyperX, Clutch Gladiate Kablolu Kumanda Tanıtıldı

HyperX, Clutch Gladiate Kablolu Kumanda ile konsol Aksesuar Serisini Genişletiyor

PC platformunda çalışan ve Xbox konsolları için özel olarak üretilen yeni HyperX Clutch Gladiate kablolu oyun kumandası oyun deneyiminize renk katacak.

HP’nin oyun ve espor alanında öncü markası olan oyun çevre birimleri üreticisi HyperX, Xbox konsolları için HyperX Clutch Gladiate Kablolu Oyun Kumandasının satışa çıktığını duyurdu. Sıkı Xbox oyuncuları için tasarlanan yeni Clutch Gladiate, uzun süre oyun oynayanlar için konfor ve rahat bir kontrol sunuyor.

HyperX bulut ve konsol oyunları global kategori müdürü Aurelius Martinez, “HyperX’in Xbox aksesuarları yelpazesi, konsol oyuncularının oyun deneyimini geliştirmek için tasarlandı. Yeni HyperX Clutch Gladiate, oyuncuları aksiyonun içine çektiği gibi daha fazla kişiselleştirme ve kontrol sunuyor” dedi.

Yeni konfor, performans ve kontrol seviyeleri sunan Clutch Gladiate Kablolu Oyun Kumandası, çift tetik kilidi ve yeniden atanabilir arka düğmeleriyle kişiselleştirilebilir bir oyun deneyimi sağlıyor. İki konumlu tetik kilidi, kullanıcıların tetiğe kısa basma ve uzun basma arasında geçiş yapmasına da olanak tanıyor. 

HyperX, Clutch Gladiate Kablolu Kumanda

Ayrıca, kumanda ek bir yazılım olmadan ayarlanabilen iki adet yeniden atanabilir düğme sunuyor. Kumanda aynı zamanda sürükleyici oyun deneyimini geliştiren ve sezgisel geri bildirim sağlayan güçlü çift titreşim motorlarının yanı sıra, güvenli bir tutuş için dokulu tutma yerleri ve kolay kablolu kulaklık bağlantısı için 3,5 mm stereo jak ile girişine de sahip. Clutch Gladiate, Designed for Xbox lisansı ile Xbox One, Xbox Series X|S ve PC ile tam uyumlu olan kumanda tüm platformlarda sorunsuz bir kullanım sunuyor.

Xbox için HyperX Clutch Gladiate Kablolu Kumanda Özellikleri:

 1. Parça Numarası: 6L366AA
 2. Kontrolcü Özellikleri
 3. Bağlantı Tipi: Kablolu
 4. Uyumluluk: Xbox Series X | S, Xbox One, PC
 5. Girişler: USB-C, Mikrofon (3,5 mm stereo kulaklık jakı)
 6. Çıkışlar: Kulaklıklar (3,5 mm stereo kulaklık jakı)
 7. Fiziksel Özellikler
 8. Uzunluk: 155mm
 9. Genişlik: 110,56 mm
 10. Yükseklik: 64,68 mm
 11. Ağırlık: 280g (kablo ile birlikte)
 12. Kablo Tipi: Ayrılabilir USB-C – A Kablosu
 13. Kablo Uzunluğu: 2,95 m
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir