1. Anasayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

HyperX Cloud Stinger 2 satışa çıkıyor

2.4GHz Kablosuz Bağlantının Benzersiz HyperX Konforuna Eklenmesi ve DTS Headphone:X Özelliği İçeren Sürükleyici Ses

HyperX Cloud Stinger 2 satışa çıkıyor

HP Inc. şirketinin oyun çevre birimleri ekibi ve oyun ve e-spor alanında marka lideri olan HyperX, bugün HyperX Cloud StingerTM 2 kablosuz oyun kulaklığının piyasaya sürdüğünü açıkladı. Yumuşak hafızalı köpük ve birinci sınıf deri ile HyperX’e özgü konfor ve dayanıklılık sunan Kablosuz Cloud Stinger 2 , gelişmiş 3D ses uzamsallaştırma ve konumlandırma doğruluğu için DTS® Headphone:X® Spatial Audio1 teknolojisini kullanırken, 20 saate kadar pil ömrü2 ile kablosuz oyun deneyimi sunar.

Kablosuz Cloud Stinger 2, sürükleyici bir ses ortamı oluşturma adına DTS Headphone:X sanal uzamsal özelliği ile daha net ses sağlamak için büyük 50 mm sürücüler kullanır. Kulaklıkta ayrıca daha fazla rahatlık, daha az arka plan gürültüsü ve daha net ses kalitesi için kulaklık başlığında kolay erişilebilen ses kontrolleri olmasının yanı sıra, sessize alınabilen gürültü önleyicili esnek mikrofon bulunmaktadır.

HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Kablosuz Cloud Stinger 2, oyunculara kaliteli tasarım ve konforun yanı sıra kablo paraziti olmadan uygun bir fiyat noktasında muhteşem bir DTS Headphone:X ses deneyimi sunuyor” dedi. ” Kablosuz Cloud Stinger 2 oyun kulaklığı, kablolar olmadan oynama özgürlüğü ve esnekliği ile daha sürükleyici bir oyun içi deneyim isteyen oyuncular için mükemmel bir seçenektir.”

HyperX Cloud Stinger 2

Kullanıcı deneyiminden ödün vermeden kabloları ortadan kaldıran Kablosuz Cloud Stinger 2, popüler HyperX Cloud Stinger serisine yeni bir seçenek ekliyor. En son geliştirilen Cloud Stinger 2’nin temel özelliklerini koruyan yeni kablosuz versiyon, mükemmel ses ve 300 gramın altındaki hafif konforun yanı sıra, 20 saate2 kadar kablosuz özgürlük ile daha fazla esneklik sunuyor. Kulaklık ayrıca mola verirken boyun etrafına esnek bir şekilde oturması için 90 derece dönen kulaklık başlıkları ile donatılmıştır.

Erişebilirlik

HyperX Kablosuz Cloud Stinger 2 oyun kulaklığı, EMEA’daki perakende ve e-perakendecilerde satışa sunulmuştur. Daha fazla bilgi için lütfen Kablosuz HyperX Cloud Stinger 2 oyun kulaklığı ürün sayfasını ziyaret ediniz. HyperX.com’daki fiyatlandırma önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Perakende fiyatları değişiklik gösterebilir.

HyperX Cloud Stinger 2 Kablosuz Oyun Kulaklığı Özellikleri:

Parça Numarası: 676A2AA

Kulaklık Özellikleri

Sürücü: Tip Dinamik, Neodyum mıknatıslı 50m
Form Faktörü: Kapalı Sırt
Frekans Tepkisi: 10Hz – 20.2kHz
Empedans: 32Ω
Hassasiyet: 104.5 dBSPL/mW at 1 kHz
T.H.D: ≦2%
Çerçeve Tipi: Plastik
Kulak Yastıkları: Hafızalı sünger ve birinci sınıf deri

Mikrofon Özellikleri

Element: Elektret kondansatörlü mikrofon
Kutupsal Desen: Çift yönlü, Gürültü önleyici
Frekans Tepkisi: 20 Hz – 6.68 kHz
Hassasiyet: -12 dBFS/Pa at 1kHz

Bağlantılar ve Özellikler

Ses Bağlantısı: Kablosuz USB
USB Ses Formatı: Stereo
USB Teknik Özellikleri: USB 2.0
Örnekleme Hızları: 48kHz
Bit-Derinliği: 16-bit
Sanal Surround Ses Dahil: DTS® Kulaklık:X®1
Ses Kontrolleri: Yerleşik ses kontrolleri

Batarya Özellikleri

Tip: Şarj edilebilir lityum-polimer
Pil Ömrü: 20 Saat2
Şarj Süresi: 3.5 Saat

Kablosuz Özellikleri

Tip: 2.4GHz
Kablosuz Menzil: 20 metreye kadar

Fiziksel Özellikler

Ağırlık: 275g
Kablo uzunluğu(ları) ve tip(leri): 0,5 m USB şarj kablosu

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir