Yeni Sennheiser HD 660S2
  1. Anasayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Yeni Sennheiser HD 660S2

Türkiye distribütörlüğü Bircom tarafından yürütülen Sennheiser, yüksek performanslı odyofil kulaklıklar için uzun zamandır bir standart olan HD 600 serisini HD 660S2 ile genişletmeye devam ediyor. Sennheiser’in Hi-Fi uzmanlarının da görüşleri doğrultusunda referans düzeyindeki ayrıntıları, ilgi çekici frekans yanıtıyla ustaca dengelediği HD 660S2, güncellenen akustiği ile müziği deneyimlemenin keyifli ve yepyeni bir yolunu sunuyor.

75 yılı aşkın süredir sesin geleceğini inşa etmek vizyonuyla çalışan Sennheiser, odyofil sınıfı yeni kulaklığı HD 660S2’yi kullanıcılarla buluşturdu. İlgi çekici düşük frekans performansıyla olağanüstü ayrıntı arayan müzik tutkunları için tasarlanan HD 660S2, selefi sayılan efsanevi HD 660S’in geliştirilmiş versiyonu olarak dinleme zevkini daha saf, daha derin ve daha yoğun hale getiriyor. Gelişmiş bas yoğunluğuyla müzik tutkunlarını hayal ettikleri derinliğe ulaştıran HD 660S2, yüksek kaliteli mühendislik ile kulak anatomisini temel alarak üretildi. 

Sennheiser HD 660S2

İpeksi ve nefes kesen bir müzik yolculuğu

HD 660S2’in sıcak ses karakteri, pürüzsüz tiz performansı ve eşsiz vokal varlığı ile mükemmel şekilde birleşerek, herhangi bir enstrüman tınısının doğal ve müzikal bir biçimde öne çıkmasını sağlıyor. En seçici müzik tutkunları bile şimdi HD 660S2 ile müziklerdeki düşük frekans yoğunluklu pasajların derinliğini ve yüksek frekans yoğunluklu pasajların en ince detaylarını yüksek çözünürlük eşliğinde fark edebiliyor. Kulaklık, her tür müziğe uygun bir yapıda iken; ses, dinleyicilere serinin bilinen yüksek ayrıntılı yapısından ödün verilmeden şimdi daha derin, daha net bas ile sunuluyor. HD 660S2, sürücü bobininin ağırlığını azaltarak, sürücü tepki hızı geliştirilmiş şekilde, her vuruşta hiper-gerçekçi dokular üretebiliyor. 

Sennheiser HD 660S2

Kaliteli ve fonksiyonel tasarım 

Almanya’da tasarlanan ve Sennheiser’ın İrlanda’daki son teknoloji üretim tesisinde üretilen HD 660S2, üstün Hi-Fi deneyimine katkıda bulunan materyalleri kullanarak serinin kaliteli ve fonksiyonel tasarım vurgusunu sürdürüyor. 

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir