How I Met Your Father 2. Sezonu ne zaman? İşte Tüm Detaylar!
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

How I Met Your Father 2. Sezonu ne zaman? İşte Tüm Detaylar!

Hilary Duff’ın başrolünde yer aldığı Emmy ödüllü dizi ‘How I Met Your Father’, çok daha renkli ve aşk dolu bir sezonla Disney+’a dönüyor. Sophie’nin (Hilary Duff) artık 30 yaşında olduğu ve aşk uğruna verdiği sınavların karmaşıklaştığı eğlenceli yeni sezon, 19 Nisan’dan itibaren Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. 2’nci sezonun iki kısım halinde yayınlanacağı dizinin ikinci yarısı ise 26 Temmuz’dan itibaren seyredilebilecek.  

Disney+’ın en renkli ve haşarı dizilerinden ‘How I Met Your Father’, 2’nci sezonuyla 19 Nisan’da geri dönüyor. Sophie’nin 30 yaşına girdiği ve 30’lar kulübüne dahil olduğu dizide Sophie’nin “gerçek aşk”ı bulma çabası içindeki karmaşık aşk hayatı izleyenlere hız trenine binmiş hissi yaratacak. 

How I Met Your Father 2. Sezon

Hilary Duff’ın başrolünde yer aldığı dizinin yeni sezonunda Sophie kadar onun ev arkadaşı Valentina da (Francia Raisa) günümüzde flörtleşmenin zorluklarıyla yüzleşecek. Seyircileri ilkine göre çok daha eğlenceli bir sezonun beklediği dizinin yeni sezonunun en büyük sürprizi olarak Sophie’nin kendinden yaşça büyük yeni erkek arkadaşı olacak. Emmy adayı ünlü oyuncu John Corbett’in oyuncu kadrosuna dahil olduğu dizinin yeni bölümlerinde Sophie’nin Jesse (Chris Lowell) ile arasındaki karşı konulmaz kimya da sürprizlerin bol olacağının sinyallerini verecek. 

Meredith rolüne hayat veren sevilen oyuncu Leighton Meester’ın 2’nci sezonda da üç bölüm yer aldığı How I Met Your Father, ünlü bir müzik yıldızını da ağırlayacak. Meghan Trainor’ın bir bölüm konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacağı yeni sezon, iki kısım halinde yayınlanacak. İlk kısım 19 Nisan’dan itibaren Disney+’taki yerini alırken, ikinci kısım ise 26 Temmuz’dan itibaren hikayesine kaldığı yerden devam edecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir