1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

Henry Cavill The Witcher'dan ayrıldı!

Netflix, The Witcher'ın dördüncü sezonunda Henry Cavill'in yerini Liam Hemsworth'un alacağını duyurdu.

Henry Cavill The Witcher’dan ayrıldı!

Netflix, The Witcher’ın dördüncü sezonunda Henry Cavill’in yerini Liam Hemsworth’un alacağını duyurdu.

The Witcher’ın dördüncü sezon için geri döneceği duyuruldu. Ancak, yayıncı ayrıca hayranlarını hüsrana uğratan bir haberle Henry Cavill’in 4. sezon için geri dönmeyeceğini doğruladı. Bunun yerine, Liam Hemsworth’un yeni canavar avcısı Geralt olacağını duyurdu. Dördüncü sezondan itibaren Liam Hemsworth, Witcher ailesine katılacak ve Geralt rolüyle beyaz peruğu takıp ve havalı kılıçları taşıyacak. Her iki oyuncu da değişiklik hakkında Instagram’da paylaşımda bulundu ve oyuncu kadrosu değişikliğinin nedeni hakkında çok az bilgi verdi.

Ünlü aktör Cuma günü Instagram hesabından rolünden ayrılacağını doğrulayarak, “Rivialı Geralt olarak yolculuğum hem canavarlarla hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki 4. sezon için madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım.” paylaşımında bulundu.

Liam Hemsworth, “Henry Cavill inanılmaz bir Geralt oldu ve bana dizginleri verdiği ve macerasının bir sonraki bölümünde Beyaz Kurt’un bıçaklarını kullanmama izin verdiği için onur duyuyorum” dedi.

Hayranların Henry Cavill’in artık Geralt’ı oynamadığını duyduğunda perişan olduğunu söylemek yetersiz kalıyor. Bazıları Cavill’in Süpermen olarak geri dönmesinin ve ortaya çıkabilecek zamanlama çatışmalarının ayrılmasının başlıca nedeni olduğuna inanırken, diğerleri Cavill’in her iki rolü de yürütmenin bir yolunu bulamayacağına ikna olmuş değil.

Cavill kesinlikle özgeçmişindeki bir başka ikonik rolü yeniden canlandırmaya odaklanmış durumda.

Yakın zamanda DC’nin yaklaşan projelerinde Clark Kent/Çelik Adamı canlandıracağı doğrulandı.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir