Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de Sunulacak
  1. Ana Sayfa
  2. Blockchain

Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de Sunulacak

Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de Sunulacak

Galatasaray, kurucusu olan Ali Sami Yen’in anısına çıkaracağı NFT koleksiyonunu 1 Ekim’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Legendary, Mythical ve Iconic olmak üzere; Tarafarlar, 3 bölümden oluşan ve 1 Ekim’de ilkinin sunulacağı Ali Sami Yen NFT Koleksiyonunu, Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinden satın alabilecek.

Galatasaray Spor Kulübü, Türkiye’nin ilk NFT Koleksiyonu projesini için global markalarla iş birliği yaptı. Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, tüm dünyada kulüplerin hikayelerini görsellerle paylaştığı ve hayranlarını tarihlerinin en değerli anlarını dijital ortamda toplamaya davet ettiği yeni bir NFT konsepti yaratan Shirtum ve blockchain teknolojisi ile sporu bir araya getiren Capital Block iş birliği ile piyasaya sunulacaktır. Türkiye’de piyasaya sürülen ilk spor kulübü NFT koleksiyonu olma özelliği taşıyacaktır. Aynı zamanda kulübünün kurucusu adına çıkarılan ilk NFT koleksiyonu olması açısından da dünyada bir ilk.

NFT nasıl satın alınır?

Her NFT talebinin Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinde özel bir açılış sayfası olacak. Taraftarlar, NFT’nin resmine tıkladığında Shirtum platformundaki açılış sayfasına yönlendirilecek. NFT’yi kredi veya banka kartı ile satın alabilecekler. Hem tarihi bir anın sahibi olacaklar hem de kulüplerine katkıda bulunacaklar.

Ali Sami Yen NFT’de her NFT’nin arkasında ilgili görsel içeriği olacak. Bölüme bağlı olarak görsel içerikleri farklılaşacak. Kategorilerin her biri, NFT’nin nadirliğine bağlı kalarak farklı değerlere sahip olacak. 1 Ekim tarihinde ilk bölümü arz edilecektir. NFT koleksiyonunun diğer iki bölümü 8 ve 15 Ekim tarihlerinde talebe açık hale getirilecektir.

Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de Sunulacak

Bu tarz haberlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap