Facebook, Instagram’ın beğenilen özelliğini kopyalıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
Trendlerdeki Yazı

Facebook, Instagram’ın beğenilen özelliğini kopyalıyor

Milyonlarca kullanıcıya sahip Facebook, yepyeni bir özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Yeni özellik ile birlikte facebook kullanıcıları, artık birden fazla hesabı kullanabilecek.

Twitter ve Instagram da kullanıcılarına birden fazla hesap ile giriş imkanı sağlıyor. Facebook da diğer uygulamalardaki bu özelliği kullanıcılarına sağlayacak.

Facebook kullanıcıları birden fazla hesap kullanabilecek

Facebook, kuruluşundan bu yana kullanıcılarına sadece bir hesap sahibi olma hakkı tanıyor. Yeni kararla birlikte diğer sosyal medya uygulamalarındaki gibi bir kişinin birden fazla hesabı olabilecek.

Kullanıcılar, bir hesaba en fazla beş farklı profil ekleyebilecek. Profiller arasında geçiş kolaylığı olacağını da belirten facebook, yeni özelliğini yakında tüm kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Facebook tarafından yapılan açıklamada, “ Facebook kullanıcılarının yemek pişirme, tasarım veya seyahat gibi hobileri için oluşturulmuş profillere sahip olmasını istiyoruz. Kullanıcılar, yalnızca aile üyeleri veya arkadaşlarıyla iletişime geçtikleri ayrı bir profil de oluşturabilecek.” ifadeleri kullanıldı.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Twitter, Elon Musk’a dava açmayı planlıyor

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap