Call of Duty Mobile Sonunda İOS ve Android’te yayında
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Call of Duty Mobile Sonunda İOS ve Android’te yayında

Activision, Fortnite,PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Apex Legends rekabetine kendisini de dahil etti. Call of Duty Mobile artık hem İOS hem Android’te yayında.

Mobil oyunseverleri sevindirecek haber 1 Ekim 2019 tarihinde yayınlandı.Call of Duty Mobile artık İOS ve Android’te erişime açık. Toplamda 5 farklı harita ve 6 farklı oyun modu içeren Call of Duty®: Mobile, erişim tarihini oyunseverlerin beklediğini kadar Activision ekibinin beklediğini de söyleyebiliriz.

Call of Duty Mobile kitlesine yüksek kalite grafik, heyecan dolu dakikalar sunuyor. İnanılmaz oyun grafikleriyle birleşen aksiyon dolu haritalar ile bizlerle buluşan Call of Duty Mobile, Fortnite, PlayerUnkown’s Battlegrounds ve Apex Legends rekabetini kızıştıracak. Tencent Games ve Gameloop Android Emulator’unde yardımında bulunduğu oyun bilgisayar üzerinden emülatör aracılığı ile klavye ve mouse yardımıyla oynanabilecek

Call of Duty Mobile İçerikleri

Playstation 3’te deneyimlediğimiz gibi çoğu mod tekrar karşımıza çıkıyor. Geriye dönüp hatırlayacak olursak bu modlar; Team Deathmatch, Frontline, Domination, Search and Destroy, Free-for-all ve Hardpoint. 

Oyun modlarında olduğu gibi tekrar aşina olduğumuz haritalar ile karşımıza çıkıyor. Bu haritalar; Kill House, Hijacked, CrossFire, NukeTown ve Crash

Her multiplayer oyunda olduğu gibi Call of Duty Mobile’de oyun içinde kazanıldığı para ile çeşitli silahlar ve skinler alabiliyorsunuz.

Call of Duty Mobile Sonunda İOS ve Android'te yayında

Oyun ile uyumlu olan Iphone modelleri ve İOS Sürümleri

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch), iPad Pro (12.9-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7‑inch), iPad Pro (9.7-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5‑inch), iPad Pro (10.5-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (11-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad (7th generation), iPad (7th generation) Wi-Fi + Cellular, iPod touch (6th generation), and iPod touch (7th generation).

Merhaba Ben Tolgahan, 20 Yaşında Yönetim Bilişim Sistemleri(MIS) öğrencisiyim. Sanat,Spor ve Teknoloji alanları oldukça ilgimi çekmekte. Önce ki iş tecrübelerimde organizasyon firmalarında çalışma fırsatı bularak çeşitli defileler ve sergilerde yer alma fırsatı buldum. Artık Tech Dergisi ile sizde bu fırsatı bulacaksınız.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir