BAYER G4A TURKEY 2020 Başvuruları Başlıyor
  1. Anasayfa
  2. Genel

BAYER G4A TURKEY 2020 Başvuruları Başlıyor

Bayer’in bir “Yaşam Bilimleri” şirketi olarak, bu alandaki dijital girişimleri ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla bir program başlatmıştı. Küresel çapta yürüttüğü G4A Girişim Hızlandırma Programı’nın Türkiye ayağı G4A Turkey’in üçüncüsü başlıyor. G4A Turkey 2020 organizasyonuna sağlık, tarım, radyoloji ve çevre sağlığı ile kurumsal fonksiyonlara yönelik dijital çözümler sunan bir girişime sahip olan girişimciler katılabiliyor.

Bayer yöneticilerinden ve bu girişim sisteminin önde gelen kişilerinden bir jüri oluşturuldu. Oluşan bu jüri tarafından seçilecek girişimler 60 bin TL değerinde hibe, eğitim, iş birlikleri ile desteklenecek. Başvuruları 1 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek olan G4A Turkey Girişim Hızlandırma Programı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve katılım şartlarına G4A Turkey web sitesinden bakabilirsiniz

Bayer Nedir ?

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2018 mali yılı itibarıyla 117 bine yakın çalışana ve 39,6 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,6 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,2 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayınız.

Teknoloji ve spor meraklısı bir türk genci..

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir