Anker Geleceğin Yaşam Tarzını IFA Berlin’e Taşıdı
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Anker Geleceğin Yaşam Tarzını IFA Berlin’e Taşıdı

Anker, uluslararası tüketici elektroniği ve teknoloji endüstrisinin önde gelen ticaret fuarı
 IFA Berlin’de yerini aldı. 1-5 Eylül tarihleri arasında dünyanın dev şirketlerini buluşturan fuarda Anker, Geleceğin Anker Evi konseptiyle özel olarak hazırladığı standında ziyaretçilerine “Anker inovasyonlarının gücüyle 
Geleceğin Yaşam Tarzı’na hoş geldiniz” dedi. 

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, dünyanın en büyük tüketici elektroniği ve ev aletleri ticaret fuarı IFA Berlin’de yerini aldı. 1-5 Eylül 2023 tarihleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen fuarın bir gün öncesi 31 Ağustos’ta, Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur’un ev sahipliğinde IFA 2023 standında yeni Anker ürünlerinin tanıtıldığı bir basın toplantısı düzenlendi. Yerli ve yabancı basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen toplantının ardından Anker, beş gün süren fuar boyunca Geleceğin Anker Evi konseptiyle özel olarak hazırladığı standında ziyaretçilerine, “Anker İnovasyonlarının gücüyle ‘Geleceğin Yaşam Tarzı’na hoş geldiniz” diyecek. Fuar süresince Anker standına gelen ziyaretçiler, kablo ve şarj cihazları gibi eski mobil aksesuarlarını getirerek yenisini alırken QR kodunu tarayıp ürünlerin bulunduğu alanı inceleyecek. Ziyaretçiler ayrıca stanttaki QR kodunu okutup web üzerinden ‘Hediye Çarkı’nı çevirerek birbirinden renkli hediyeler kazanma şansı da elde ediyor. 

Anker Geleceğin Yaşam Tarzını IFA Berlin'e Taşıdı

Pek çok yeni ürün tüketiciyle buluştu

Anker, IFA Berlin’de Anker MagGo şarj cihazlarının yanı sıra Anker Nano 30W duvar şarjı, Anker Nano 5.000 mAh power bank, Anker Nano 10.000 mAh power bank, Anker Solix F3800 taşınabilir güç kaynağı, Anker Solix C1000 taşınabilir güç kaynağı, Anker Solix BP1000 taşınabilir güç kaynağı ekstra batarya, AnkerWork PowerConf S500 konferans cihazı Teams versiyonu, Soundcore Space One kafaüstü Bluetooth kulaklık, eufy Security eufycam E330 güvenlik kamerası ve yeni nesil Mach R1 robot süpürge (Vac&Mop) gibi ürünleri tüketici ile buluşturdu. Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, tüketici elektroniği ve ev aletlerinde dünyanın önde gelen ticaret fuarı IFA Berlin’de yer almaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. Bodur; “Bu önemli fuarda dünyanın dört bir yanından gelen teknoloji devleriyle bir arada olmayı önemsiyoruz. Tüketicilerimizi, 237 metrekarelik alanda özel olarak hazırladığımız standımızda yeni ürünlerimizle tanıştırmak bizim için eşsiz bir deneyimdi. Tüketici elektroniği endüstrisinde, teknoloji alanında gerçekleştirdiği yatırımlar ve sunduğu inovatif ürünlerle öne çıkan bir marka olarak, Avrupa ve dünya pazarındaki etkinlik alanımızı daha da genişletmek istiyoruz. IFA’nın, bu amacımız doğrultusunda yeni pazarlar ve iş bağlantıları kurma noktasında bize büyük katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bu yıl 99’uncu kez gerçekleştirildi Dünyanın dört bir yanından en son ürün ve yeniliklerin sunulduğu IFA Berlin, bu yıl 99’uncu kez gerçekleştirildi. 1-5 Eylül tarihleri arasında, 2000’in üzerinde katılımcının yer aldığı fuar Messe Berlin’de meraklılarını ağırladı.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir