1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Akıllı saatler için 5 uygulama önerisi!

Akıllı saatler için 5 uygulama önerisi!

Akıllı saatler, tıpkı cep telefonları gibi bir işletim sistemine sahiptirler. Çok yönlülükleri ile akıllı saatleri kullanırken birçok uygulama yükleyebilirsiniz. Akıllı saatlerinizin verimliliğini artırmak için bilmeniz gereken uygulamalar bu yazımızda!

Carrot Weather

  • Carrot Weather, hava durumu konusunda kişisel bir asistan işlevi gören ve anlık, saatlik ve günlük hava tahminlerini kullanıcılarıyla paylaşmaktadır. Sonraki günlere dair hava durumu tahminleri de sunan uygulama, akıllı saatiniz için olmazsa olmazlar arasındadır.

Things 3

  • Günümüzde hayatı en çok kolaylaştıran uygulamalardan biridir. Things 3, günlük işlerinizi kaydediyor, bittiğinde de işaretliyorsunuz. Randevularınız, toplantılarınız ve daha birçok ayrıntıya tam olarak hakim oluyorsunuz.

ParKing

  • ParKing uygulaması ile araçlarınızı park ettiğiniz yeri hatırlamak için faydalı olacaktır. Bu uygulamayla arabanızı park ettiğiniz yeri harita üzerinde işaretleyebilme özelliğine sahiptir.

Cardiogram

  • Cardiogram uygulaması ile kalbinizin atış hızını takip etmenizi sağlamaktadır. Uyku, stres, ve daha birçok özelliği barındıran uygulama nabzınızı ölçmenin de ötesine geçerek kalp sağlığınızı optimize etmenizi sağlamaktadır.

Spotify

  • Dünyanın en popüler müzik dinleme uygulaması olan Spotify, akıllı saatleriniz ile müzik dinleyebileceksiniz. Akıllı saatiniz ve Bluetooth özellikli kulaklıklarınızla sevdiğiniz şarkıları doyasıya dinleyebilirsiniz.
Akıllı saatler için 5 uygulama önerisi!
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir