10. nesil Intel İşlemci İle donatılmış Honor MagicBook X 15 Tanıtıldı!
  1. Anasayfa
  2. Genel

10. nesil Intel İşlemci İle donatılmış Honor MagicBook X 15 Tanıtıldı!

HONOR MagicBook X 15, hafif alüminyum kasası ve şık tasarımıyla öne çıkarken 30 dakikalık şarjla yarım gün kullanılabiliyor ve göz sağlığını koruyan FullView ekranıyla dikkat çekiyor.

HONOR, MagicBook dizüstü bilgisayar serisinden HONOR MagicBook X 15’i Türkiye’de satışa sundu.  Intel® Core i5-10210U işlemciye sahip olan HONOR MagicBook X 15, hafif ve kompakt  yapısıyla aynı anda birden fazla görevi tamamlayabilmenizi sağlıyor.

MagicBook X 15, 10,5 saatlik batarya ömrüyle dikkat çekiyor. Bununla beraber 30 dakikalık şarjla yarım gün kullanım imkânı da sunuyor. USB-C girişiyle gelen MagicBook X 15, sadece bir saatte yüzde 70 oranında şarj düzeyine ulaşabiliyor.   

Göz Sağlığını Koruyan Ekran

10. nesil Intel İşlemci İle donatılmış Honor MagicBook X 15 Tanıtıldı!

15,6 inç Eye Comfort HONOR FullView ekrana sahip olan MagicBook X15, canlı renkleriyle ekrandaki her detayın yakalamasını sağlıyor. Yüzde 87’lik ekran-kasa oranıyla beraber, ekran karşısında uzun süre vakit geçirenler TÜV Rheinland sertifikalarına sahip. DC ışık azaltma teknolojisi de barındıran MagicBook X15, tüm bu özellikleriyle uzun bir iş gününde bile kullanıcıların göz sağlığını koruyor. 

Şık Tasarım Hafiflikle Buluştu

10. nesil Intel İşlemci İle donatılmış Honor MagicBook X 15 Tanıtıldı!

MagicBook X 15, 1,56 kg ağırlığa ve 16,9 mm’lik ultra ince ve şık tasarıma sahip. Böylece yüksek performans keyfini her yere kolayca taşıyabileceğiniz bilgisayar, 1920×1080 çözünürlüklü LCD ekran ile geliyor. Ekran üzerindeki kaplama sayesinde parlamayı azaltırken direkt gün ışığında bile kaliteli görseller sunmakta. Uzay Grisi renginde satışa çıkan dizüstü bilgisayar, şık alüminyum kasasıya sahip. HONOR MagicBook X 15, Intel Core i5-10210U işlemciyle birden fazla görevi aynı anda başarıyla tamamlayabiliyor. Ayrıca ince fan yapraklarıyla ısı dağıtımını yayıp, aşırı ısınma yapmadan akıcı bir soğutma performansı sergiliyor.

Birden Çok Görevi Birden Fazla Ekranda Tamamlayabilirsiniz

10. nesil Intel İşlemci İle donatılmış Honor MagicBook X 15 Tanıtıldı!

HONOR MagicBook X 15’in çoklu-ekran özelliğiyle ise akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarınızla çalışmak kolaylaşıyor. Tek tuşla HONOR akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarınızda akıllı telefonunuzun ekranını görebilir, dosyaları aktarabilirsiniz. Ayrıca MagicBook X 15’in entegre parmak izi okuyucusu sayesinde hızlı bir şekilde profilinize giriş yapabilirsiniz.

MagicBook X15, Vatan Bilgisayar mağazaları ve online satış kanallarında 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. 

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir