1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Yaz Coşkusunu Soundcore Rave+ Bluetooth Hoparlör ile Çıkartın

Yaz Coşkusunu Soundcore Rave+ Bluetooth Hoparlör ile Çıkartın

Anker, hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük ederek kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Ses sistemleri geliştirdiği Soundcore kategori markası altında piyasaya sunduğu yeni hoparlörü Soundcore Rave+ Kablosuz Buetooth Hoparlör şimdi Türkiye’de satışa çıkıyor. 24 saate varan çalma süresi, 160 watt’lık güçlü  sesi ve PartyCast teknolojisiyle yaz eğlencelerinin merkezinde yer alacak. 

Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirmek misyonuyla her bütçeye uygun ürünler sunan Anker, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kulak üstü kulaklıklar, kulak içi bluetooth kulaklıklar, hoparlörler ve ses sistemleri alanında kullanıcıların beğenisini kazanan Soundcore kategori markası, geliştirdiği hoparlörlerle dış mekanların ve partilerin de vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor. Yaz aylarında kendini parkta, kampta, sahilde ve evlerinden uzakta geçirmeyi sevenlerin beğenisini kazanacak Soundcore Rave+ Kablosuz Buetooth Hoparlör; 24 saate varan çalma süresi, PartyCast teknolojisi ve 160 watt’lık 360 dereceye yayılan ses kalitesiyle dış mekanları birer parti alanına dönüştürmeyi başarıyor. 

Eğlencenin yeni adresi: Soundcore Rave+ Kablosuz Buetooth Hoparlör

Eğlencenin yeni adresi: Soundcore Rave+ Kablosuz Buetooth Hoparlör

Bulunduğu yeri bir eğlence merkezine ya da dans pistine dönüştürmeyi başaran Soundcore Rave +, son teknolojiyle donatılmış özellikleriyle Türkiye’de kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Soundcore uygulaması aracılığıyla kontrol edilebilen LED ışıklarıyla müziğin ritmini yakalayan Soundcore Rave+, çift USB bağlantı noktası ve PartyCast teknolojisi sayesinde 100 hoparlörle eşleşerek müzik keyfini katlayabiliyor. 5,25 inç wooper, 2 inç tweeter, bas portu ce keskin bir tiz ve büyük bas özelliklerine sahip 105 dB’lik ses gücüyle Soundcore Rave +, ses kalitesinde de çıtayı yukarıya taşımayı başarıyor. Anker’in tescilli PowerIQ teknolojisi, BassUp ve Bluetooth 5.0 teknolojileri, 24 saate varan çalma süresi, IPX4 su geçirmez özelliğiyle beklentileri aşmaya hazırlayan hoparlör, 160 Watt’lık 360 dereceye yayılan ses gücüyle açık hava partilerini daha keyifli hale getiriyor. 

Global kripto para borsası Gate.io, Türkiye faaliyetlerine başladı!

Çevirmen

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir