Hi-Fi Spatial Audio Hoparlör: Soundcore Motion X600
  1. Anasayfa
  2. Hoparlör

Dünyanın ilk taşınabilir Hi-Fi Spatial Audio hoparlörü: Soundcore Motion X600

Premium yeni modellerle zenginleşmeye devam eden Anker’in sunduğu dünyanın ilk taşınabilir Hi-Fi Spatial Audio sistemine sahip hoparlörü Soundcore Motion X600 ile evinizin bir bölümünü dinleme alanına dönüştürebilir, müzik keyfini dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. 

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, farklı kategorilerde piyasaya sürdüğü premium yeni modellerle zenginleşmeye ve herkese hitap etmeye devam ediyor. Sunduğu üstün teknolojilerle dikkat çeken Anker’in en yeni ürünlerinden Soundcore Motion X600 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, dinleyiciler için kusursuz bir ses deneyimi yaşatıyor. Tiyatro akustiğinden esinlenilerek üretilen Motion X600, etrafa ses dağıtmak için yerleştirilmiş 5 sürücü ve 3 amplifikatöre sahip. Benzersiz ve estetik tasarımıyla aksesuar görünümüne sahip Motion X600’ün oynat butonuna her bastığınızda, favori sanatçınızın yanınızda olduğunu hissedebilirsiniz. 

Hi-Fi Spatial Audio Hoparlör: Soundcore Motion X600

Soundcore Motion X600 ile 12 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz

Dünyanın ilk taşınabilir Hi-Fi Spatial Audio sistemine sahip hoparlörü olan Soundcore Motion X600 ile evinizin herhangi bir bölümünü dinleme alanına dönüştürebilir, kesintisiz müzik keyfini dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. 50W’lık yüksek kaliteli ses gücü ile ister parti yapın ister sadece favori şarkılarınızın tadını çıkarın, yüksek kaliteli sesle müziğinizin ritmini her alana yayabilirsiniz. Son derece hafif olan Motion X600’ü odadan odaya kolayca taşıyabilirsiniz. Tek bir şarjla pil endişesi olmadan 12 saat kesintisiz müzik ve podcast dinlemeye devam edebileceğiniz Motion X600, IPX7 su geçirmez korumasıyla da dikkat çekiyor. Motion X600 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör ile en iyi performansa sahip olabilmek için Soundcore uygulamasını kullanarak en son yazılımı yüklemek yeterli.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir