1. Anasayfa
  2. Oyun

İncehesap Espor Turnuvası, PUBG Mobile ve 40.000 TL ödül havuzu

İncehesap Espor Turnuvası, PUBG Mobile ve 40.000 TL ödül havuzu

Pandemiyle birlikte espora ilgi duyan kişi sayısı artış gösterirken, izleyici sayısı da 500 milyona ulaştı. Bununla birlikte The Academys ve İncehesap iş birliği ile gerçekleştirilen İncehesap Espor Turnuvası, 6 aylık süre zarfında toplamda 300.000₺ değerinde ödülleri esporcular ve espor takımları ile buluşturacağını duyurmuştu. İlk olarak PUBG turnuvası ile izleyici karşısına çıkan İncehesap, turnuvanın ikinci ayağında ise PUBG Mobile oyuncuları ile buluşuyor.

PUBG Mobile ile dev turnuvanın ikinci ayağı başladı!

Çok sayıda çekiliş, ekipman hediyeleri ve sürprizlerin yer aldığı serüvende Aralık ayı için 40.000 TL değerinde ödül havuzu ile PUBG Mobile turnuvasını duyuran İncehesap, bununla birlikte 6 aylık serüvenin ikinci adımını attı. PUBG Mobile oyuncularını İncehesap adasında buluşturacak olan ve 40.000 TL değerinde ödül havuzu için sürecek mücadele için, 25 Aralık tarihine kadar kayıtlar devam edecek. Kayıtların ardından, grup elemeleri 27 Aralık tarihinde başlayacak ve dev mücadeleler için Erangel semalarında ilk uçak havalanacak.

pubg espor turnuvası

İzleyiciler için sürpriz hediyeler!

PUBG Mobile oyuncularını büyük bir ödül havuzu ile karşılayan İncehesap, tabii ki izleyicileri de unutmuyor! 40.000 TL değerinde ödül havuzunun yanı sıra, turnuvanın final canlı yayınında da izleyicilere 10.000 TL değerinde sürpriz ödüller yer alıyor. Bu ödüllerden birinin sahibi olmak için, canlı yayında PUBG Mobile heyecanının nabzını tutmak yeterli!

Kayıtlar devam ediyor! İncehesap PUBG Mobile mücadelesine dahil olmak ve Aralık ayında toplamda 50.000 TL değerindeki ödüllerden birinin sahibi olmak için tek yapmanız gereken turnuvaya kaydınızı oluşturmak ve canlı yayında yer almak!

İncehesap Espor Turnuvası hakkında tüm detaylar ve kayıtlar,
turnuva.incehesap.com adresinde!

NIVEA, ücretsiz NFT eserini piyasaya sürüyor

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir