Yeni Çıkacak Oppo Pad’in temel özellikleri: Snapdragon 870 ve 6 GB RAM
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Yeni Çıkacak Oppo Pad’in temel özellikleri: Snapdragon 870 ve 6 GB RAM

Geçen yıldan beri gündeme minik bir bomba gibi düşen Oppo Pad için geri sayım başlamıştı. Geekbench veritabanında listelenmiş olan tabletin performans testinin sonuçları ve temel özellikleri incelenmek için piyasaya sunuldu.

Çin’in teknoloji devi olan ve fiyat-performans açısından yıldızladığımız Oppo’nun ilk tabletini piyasaya süreceğine yönelik söylentiler geçtiğimiz yıldan beri gündemde soru işaretleri bırakmıştı. Çıkış tarihi yaklaşan Oppo Pad, Geekbench veritabanında kendini gösterdi. Cihaz, OPD2101 kod adıyla listelendi ve incelenmek için meraklılarını beklemekte.

Tablet, Geekbench 4 performans testinde 4.582 tek çekirdek, 12.259 çoklu çekirdek puanını aldı. Daha önce 3C sertifikasyon kurumunun kayıtlarında ortaya çıkan Oppo Pad’in 33W hızlı şarj desteğiyle geleceği öğrenilmişti. Geekbench’e göre cihaz 6 GB RAM ve Snapdragon 870 işlemciyle donatılacak. Buda bir tablet için hem kullanışlı hemde iş hayatını kolaylaştırıcı olacak.

Oppo Pad hakkında bilinen bazı şeyler

  •  120 Hz yenileme hızına ve 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip 11 inç LCD ekran
  • 13 MP + 8 megapiksel çift arka kamera
  • 256 GB depolama alanı
  •  8.080 mAh kapasiteli pil

Oppo Pad’in lansman ve tanıtım tarihiyle fiyat etiketi konusunda ise şu an için kesinleşmiş bir bilgi malesef yok. Çıkış tarihi ve güncel kesin bilgiler için Tech Dergi’yi takipte kalın.

Canavar telefon Samsung Galaxy S22 hakkındaki bilgileri okumanız için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir