League Of Legends Dünya Şampiyonası Finali 6 Kasım’da!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

LEAGUE OF LEGENDS DÜNYA ŞAMPİYONASI FİNALI 6 KASIM’DA!

Dünyanın en büyük e-spor etkinliğinde, Grammy ödüllü sanatçı Lil Nas X ile Jackson Wang, Louis Leibfried ve Edda Hayes yer alacak.

Dünyanın en büyük e-spor etkinliğinde, Grammy ödüllü sanatçı Lil Nas X ile Jackson Wang, Louis Leibfried ve Edda Hayes yer alacak.

Mastercard™ tarafından sunulan Dünya Şampiyonası Açılış Töreni 6 Kasım saat 03.00’te finalin hemen öncesinde San Francisco’daki Chase Center’da gerçekleşecek. Dünya Şampiyonası sahnesinde büyük bir öneme sahip olan açılış töreni, dünyanın en iyi iki LoL Esporu takımı arasında gerçekleşecek final karşılaşmasına hazırlık olacak ve bu yıl League of Legends evrenine katkıda bulunmuş uluslararası sanatçılardan oluşan bir yıldızlar geçidine ev sahipliği yapacak. Şarkıcı ve müzik yapımcısı Jackson Wang, Riot Games Müzik Ekibi işbirliğiyle hazırladığı, League of Legends’ın yeni kostüm serisi Arş Hükümdarı’nın müziği “Fire to the Fuse”un küresel prömiyerini canlı olarak sunacak.

Grammy ödüllü rapçi, şarkıcı, şarkı yazarı ve League of Legends’ın Başkanı Lil Nas X, League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası’nın resmi şarkısı “STAR WALKIN'”i seslendirecek. 2022 Dünya Şampiyonası Açılış Töreni, “Yılın Gözdesi” unvanına layık olmak adına yapım, inovasyon, sahne ve görsel şölen bakımından çıtayı arşa çıkarıyor

.

Lil Nas X
Edda Hayes
Jackson Wang

Riot Games ile Lil Nas X’in yaptığı işbirliği kapsamında özel olarak tasarlanmış “Prestij Arş Hükümdarı K’Sante” kostümü de oyuna geliyor. Kostüm 3 Kasım’da dünya genelinde çıkacak ve 14 Kasım’a kadar açılabilecek. Kostüm doğrudan alınamayacak ama 2022 Dünya Şampiyonası’nın oyun içi etkinliği boyunca League of Legends veya Teamfight Tactics oynayarak kazanılabilecek.

2WEI üyeleri Louis Leibfried ve Edda Hayes de açılış törenine performanslarıyla eşlik edecek. 2022 Dünya Şampiyonası Finali’ni Twitch, YouTube ve lolespor.com üzerinden izleyebilirsiniz. Yayını lolespor.com üzerinden izleyenler, Tiffany & Co. ile olan işbirliğimiz için hazırlanmış özel ganimetler de dahil olmak üzere çeşitli oyun içi kozmetik ödüller kazanabilecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir