Hyundai INSTER ile A-SUV Segmenti Elektrikleniyor!
  1. Anasayfa
  2. Otomobil

Hyundai INSTER ile A-SUV Segmenti Elektrikleniyor!

Hyundai, 2024 Busan Uluslararası Mobilite Fuarı’nda heyecanla beklenen elektrikli modeli INSTER’ı tanıttı. Şık ve modern tasarımı, geniş iç hacmi, segment lideri menzili ve gelişmiş teknolojileri ile INSTER, A-SUV segmentinde yeni bir çığır açmaya hazırlanıyor.

Geniş İç Hacim ve Konforlu Sürüş Deneyimi:

Kompakt bir SUV olmasına rağmen geniş bir iç hacme sahip olan INSTER, A segmentindeki araçlardan daha ferah bir sürüş deneyimi sunuyor. 4 kişilik oturma kapasitesine sahip olan INSTER’ın arka koltukları 50/50 oranında bölünebiliyor ve yatırılabiliyor. Bu sayede bagaj kapasitesi de artırılabiliyor.

Şık Tasarım ve Gelişmiş Teknoloji:

sade ve modern bir tasarıma sahip olan INSTER, LED gündüz farları, piksel grafikli dönüş sinyalleri, güçlü çamurluklar ve dik A sütunu gibi tasarım öğeleri ile sportif bir görünüme sahip. 10.25 inçlik dijital gösterge paneli ve bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj, havalandırma ve multimedya kontrolleri gibi gelişmiş teknolojiler de INSTER’ın konforunu ve işlevselliğini artırıyor.

Sürdürülebilirlik Ön Planda:

INSTER‘da sürdürülebilirlik ön planda tutuluyor. Hem iç hem de dış mekanda geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılıyor. Karbon siyahı pigment yerine geri dönüştürülmüş atık lastiklerden yapılan bir renklendirici ve pet şişelerden ve şeker kamışından elde edilen biyo-polipropilen kullanılıyor.

Hyundai INSTER ile A-SUV Segmenti Elektrikleniyor!

Segment Lideri Menzil ve Hızlı Şarj:

INSTER, 42 kWh ve 49 kWh olmak üzere iki farklı batarya seçeneği sunuyor. 49 kWh bataryalı versiyon, tek şarjla 355 km’lik segment lideri bir menzil sunuyor. 120 kW DC şarj istasyonlarında ise 30 dakika gibi kısa bir sürede %10’dan %80’e kadar şarj olabiliyor. INSTER’da ayrıca 11 kW’lık yerleşik şarj cihazı, bataryalı ısıtma sistemi ve yüksek verimli ısı pompası da bulunuyor.

V2L İşlevi ile Elektrikli Cihazlarınızı Şarj Edin:

INSTER, harici ve dahili V2L işlevi sunarak elektrikli bisiklet, scooter ve kamp malzemeleri gibi cihazlarınızı şarj etmenizi veya doğada kullanmanızı mümkün kılıyor.

Hyundai INSTER ile A-SUV Segmenti Elektrikleniyor!

INSTER Ne Zaman Satışa Sunulacak?

INSTER, bu yaz ilk olarak Kore’de satışa sunulacak. Ardından Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik gibi pazarlarda da satışa sunulacak. Fiyat ve donanım seçenekleri ise ilerleyen günlerde açıklanacak.

INSTER, A-SUV segmentinde yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Şık tasarımı, geniş iç hacmi, segment lideri menzili ve gelişmiş teknolojileri ile INSTER, şehir içi ve şehir dışı kullanımlar için ideal bir araç seçeneği olacaktır.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir