1. Anasayfa
 2. Giyilebilir Teknoloji

HyperX, Cloud III oyun kulaklığını duyurdu

HyperX, Cloud III oyun kulaklığını duyurdu

HyperX, Computex Fuar’ında tanıttığı Cloud III ile konforu yeniden tanımlıyor. Marka ayrıca fuarda Cirro True Wireless Kulak İçi Kulaklığı da tanıtacak.

HP Inc.’nin oyun eklentileri birimi ve oyun ve e-sporlarında marka lideri olan HyperX bugün COMPUTEX 2023 fuarında HyperX Cloud III Oyun Kulaklığını duyurdu. Cloud III oyun kulaklığı yeniden tasarlanan 53 mm açılı sürücülerinin yanı sıra doğru 3D ses uzamsallaştırma için DTS® Headphone:X®1 teknolojisinin kullanım ömrü boyunca aktivasyonu sayesinde sürükleyici oyun içi ses deneyimi ve benzersiz konfor sunuyor. 2016 yılında piyasaya sürülen Cloud II oyun kulaklığının muazzam başarısının ardından, ürünü her açıdan geliştiren HyperX, harika ses kalitesiyle piyasadaki en konforlu oyun kulaklığını tasarladı.

HyperX PC Oyunları Direktörü Marcus Herman “Yeni nesil Cloud oyun kulaklığımız Cloud III’ün tanıtımını yapıyor olduğumuz için çok heyecanlıyız. HyperX Cloud her zaman piyasadaki en konforlu oyun kulaklıkları olarak anılıyor. Cloud III tasarlanırken oyuncuların Cloud II sürümünde çok beğendikleri özellikleri yakından inceleme ve yeni kulaklığımızda tüm bu özellikleri güçlendirme şansımız oldu. Yeni malzemeler kullanarak ve ürünün kullanıcının üzerine daha iyi oturmasını sağlayarak konforu artırdık. Sürücülerimizi yeniden tasarlayıp ayarlarını güncelleyerek sesi iyileştirdik. Ayrıca gürültü önleme özellikli ve dahili metal mesh pop filtreli 10 mm mikrofon ekleyerek iletişim özelliklerini iyileştirdik.”

HyperX ayrıca en üst düzey konfor ve geliştirilmiş dinleme deneyimi sunmak için tasarlanan HyperX Cirro Buds Pro True Wireless kulak içi kulaklığı da ilk kez kamuoyunun karşısına çıkardı. Özellikleri arasında 35 saate kadar pil ömrü,2 8 mm dinamik sürücüler ve Bluetooth® kablosuz bağlantı özelliği yer alıyor. Kulak içi kulaklıklar dışarıdan gelen sesler karışmadan net ses üretmek için hibrit aktif gürültü önleme teknolojisi ve hassas gürültü önleme özelliği içeriyor.

Cloud III ve Cirro True Wireles

Sözlerine devam eden Hermann: “Farklı ses ihtiyaçlarını karşılayan, sürükleyici ses ve konfor sunan yeni Cirro Buds Pro kulak içi kulaklığımızı da oyuncular ve yalnızca dinleme özelliğiyle ilgilenen kullanıcılar ile paylaştığımız için heyecanlıyız.”

Hyperx Yeni Kulaklıkları Hakkında Detaylı Bilgiler

HyperX Cloud III Oyun Kulaklığı

HyperX, artık bir efsaneye dönüşmüş olan Cloud oyun kulaklıklarını tasarlarken HyperX’in imzası niteliğindeki konfora odaklandı ve ayrıntılara gösterilen özen, Cloud III ile devam ediyor. Yeniden tasarlanan 53 mm açılı sürücüler ve DTS® Headphone:X®1 teknolojisi ile donatılan kulaklık ayrıca sürükleyici ve doğru 3D ses uzamsallaştırma sunuyor. HyperX’in akustik mühendisliği ekibi kulaklık sürücülerini, ideal ses ve hassasiyet için ayarladı. Cloud III ayrıca yumuşak HyperX şekil hafızalı köpüklü kulak yastıkları ve kafa bandındaki ekstra dolgular ile uzun süreli oyun için tasarlandı.

Kulaklık gürültü önleme özellikli ve son derece net sesler yakalayan 10 mm mikrofon ve patlayan sesleri azaltan dahili metal mesh pop filtresi içeriyor. Ayrıca üzerinde basit ses ve mikrofon kontrolleri de bulunuyor ve PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve mobil cihazlar ile uyumlu. Kulaklık 3,5 mm USB-C ve USB-A konektörler çieriyorve hem USB-C hem de USB-A bağlantısı için ince USB adaptör ile birlikte geliyor.

HyperX Cloud III Oyun Kulaklığı Teknik Özellikleri

Parça Numarası                          	727A8AA 	Siyah
						            727A9AA 	Siyah-Kırmızı
						
Kulaklık
Sürücü: Dinamik, Neodyum mıknatıslar ile 53 mm
Form Faktörü: Kulak üstü, kulak çevresi, arkası kapalı
Frekans Yanıtı: 10 Hz-21 kHz
Empedans: 64 Ω
Hassasiyet: 1 kHz'de 100dBSPL/mW
T.H.D.: < %2
Çerçeve Tipi: Çelik, Alüminyum
Kulak Yastıkları: Şekil hafızalı köpük ve birinci sınıf suni deri

Mikrofon
Bileşen: Elektret kondenser tipi mikrofon
Kutup Deseni: Tek yönlü, Gürültü önleme
Frekans Yanıtı: 50 Hz-17 kHz.
Hassasiyet: -42 dBV (1 kHz'de 0dB=1V/Pa)

Bağlantılar ve Özellikler
Ses Bağlantısı: Kablolu 3,5 mm (4 kutuplu COMA), Kablolu USB
USB Ses Formatı: Stereo
USB Teknik Özellikleri: USB 2.0
Örnekleme Hızları: 44,1 kHz, 48 kHz, 96 kHz
Bit Derinliği: 16 bit, 24 bit
Dahili Sanal Surround Ses: DTS Headphone:X
Ses Kontrolleri: Kulaklık üzeri ses kumandaları

Fiziksel
Ağırlık: 308 g
Mikrofon dahil ağırlık: 320 g
Kablo Uzunlukları ve Tipleri: 1,2 m kulaklık kablosu, 1,3 m USB donanım kilidi kablosu

HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Kulak İçi Kulaklık

Cirro Buds Pro kulak içi kulaklık net ses üretmek için hibrit aktif gürültü önleme teknolojisi ve hassas gürültü önleme özelliği içeriyor. Cirro Buds Pro kulak içi kulaklık ayrıca etrafıyla bağlantısını korumak isteyen kullanıcılar için ortam sesi modu ve mobil oyunlar için düşük gecikmeli ses bağlantısı sunuyor. Bluetooth® 5.2 bağlantısıyla kablosuz özgürlüğü sunan bu kulak içi kulaklık IPX4 su geçirmezlik derecesi3 ile benzersiz HyperX sağlamlığının tadını çıkarmanızı sağlıyor. Ayrıca koruyucu şarj kutusu da kulak içi kulaklıkları yalnızca 40 dakikada tamamen şarj ediyor. Kulak içi kulaklık ile birlikte verilen üç farklı silikon kulaklık ucu arasından size uygun ve güvenli büyüklükte olanı seçebilirsiniz, ayrıca pil ömrü 35 saate kadar2 dayanıyor. Cirro Buds Pro siyah, mavi ve bronz renk seçeneklerinde sunuldu.

HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Kulak İçi Kulaklık Teknik Özellikleri

Parça Numarası                          	727A5AA 	Siyah
727A6AA 	Mavi
727A7AA 	Bronz

 
Kulaklık Teknik Özellikleri
Sürücü Tipi 					Dinamik, 8mm
Form Faktörü 					True wireless kulak içi kulaklıklar
Frekans Yanıtı 					20Hz – 20kHz
Empedans 					16 Ω ± %15 (1 KHz'de)
Hassasiyet 					112±3 dBSPL 1 mW (1 KHz'de)
T.H.D. 						≦%3 (50~8kHz)
Kulaklık Uçları 					Silikon, 3 boy

Mikrofon Teknik Özellikleri
Tip 						Dahili
Bileşen 						MEMS
Kutup Deseni 					Çok yönlü
Frekans Yanıtı 					30Hz-8kHz
Hassasiyet 					-12,5dBFS (1 kHz'de, Pin=1Pa, 94dB)

Bağlantılar ve Özellikler
Ses Bağlantısı 					Bluetooth® kablosuz bağlantısı
Örnekleme Hızları 				48kHz
Bit Derinliği 					16-bit
Aktif Gürültü Önleme				Hibrit
Ortam Sesi Modu 				Evet
Yabancı Madde Koruması 			IPX4 (kulak içi kulaklıklar)

Pil Özellikleri
Tip 						Şarj edilebilir lityum iyon
Pil Ömrü 	Kulak içi kulaklıklar 7 saate kadar (gürültü kontrolü kapalıyken), 4 saate kadar (oyun modu), 35 saate kadar toplam Şarj Süresi 
Kulak içi kulaklıklar: 40 dakika 
Şarj kutusu: 2 saat 
Ürünün tamamı: 3 saat

Kablosuz Teknik Özellikleri
Tip	 					Bluetooth®
Bluetooth 					Sürüm 5.2
Kablosuz Menzili 				10 m'ye kadar
Destek 						Bluetooth
Codec Bileşenleri 				SBC
Destek 						Bluetooth
Profiller 					HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Düşük Gecikme Modu 				Evet

Fiziksel Özellikler
Ağırlık 						Şarj kutusu: 39,4 g 
Kulak İçi Kulaklık (Sol/Sağ): 8,54 g
Şarj Kablosu Tipi ve Uzunluğu			0,3 m, USB-C - USB-A
1-DTS, DTS:X, DTS Sound Unbound, Headphone:X, DTS logosu ve DTS:X logosu DTS, Inc.'nin ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. © 2020 DTS, Inc. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
2- %50 kulaklık ses seviyesinde, sürekli oynatma ile test edilmiştir. Kulak içi kulaklıklar 7 saate kadar pil ömrü sunar ve bu süre şarj kutusu kullanılarak ekstra 28 saat kadar daha uzatılabilir. Gerçek pil ömrü kullanıma göre değişir ve maksimum kapasitesinin zamanla ve kullanıma bağlı olarak azalması normaldir. 
3- Ürün tüm açılardan su sıçramasına karşı (suya daldırmaya karşı değil) IPX4 su geçirmezlik derecesini almaya hak kazanmıştır. IP derecelendirmesi gelecekteki performansın garantisi değildir.
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir