Ekibe Katıl
 1. Ana Sayfa
 2. Ekibe Katıl

Ekibe Katıl

Tech Dergi Ekip Arkadaşları Arıyoruz!

Merhaba🧙🏻🧙🏻‍♀️,
Tech Dergi olarak 2017 yılından bu yana teknoloji temelli içerikler üretiyoruz. Bu yola çıktığımızda oluşturduğumuz hedeflere ulaşmak için, teknoloji, bilim, sanat ve kültür kategorilerinde içerik üretecek ekip arkadaşları arıyoruz. Gönüllü ekip arkadaşlarımıza kazanç oluşturabilmek adına oluşturduğumuz sistemimiz hazır diyebiliriz. Çok yakın zamanda ekibimize dahil olacak gönüllü arkadaşlarımız ürettikleri içeriklerden ek gelir sağlayabilecekler. Lütfen başvuru yaparken bu iş için vakit ayırabilecekseniz başvuruda bulunun, hepimizin vakti kıymetli ve sizler için hesap oluştururken bir şeyler öğretirken özel vakitler ayırıyoruz. Kısa sürede sıkılacağınızı ve bırakacağınızı düşünüyorsanız lütfen başvuruda bulunmayın.

Aşağıdaki listede açık alanlarımızı görerek başvuru yapabilir ve bu alan hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gönüllü İçerik Üreticisi Alımı

💼İş Tanımı:

Yerli ve yabancı kaynaklarla birlikte ajanslar tarafından iletilen basın bültenlerini takip ederek, okuyucularımız için değerli içerikler üretmenizi bekliyoruz. Sizlerden beklentimiz sadece haberler değil, liste içerikler, ilginç bilgiler, nasıl yapılır içerikleri, incelemeler ve dahasını üretmenizi bekliyoruz. Kaleminizi özgürce kullanmanızı ve yazmanızı istiyoruz. İçerik üretme konusunda sınırınızın olmadığını bilmenizi ve özgürce keyifle içerik üretmenizi istiyoruz. Bu konuda her zaman yanınızda olacağız.

👨🏻🚀Sizden ne mi bekliyoruz? Gerekli Nitelikler:

 • Öncelikle Teknoloji ve Bilim kategorileri ağırlıklı olmakla birlikte Sanat ve Kültür kategorilerini takip etmenizi ve bu kategorilerde bizim belirttiğimiz kaynaklar dışında içerikler üretmenizi.
 • Çeviri yazılımlarından da destek alarak yabancı kaynaklardan çeviri içerikler üretmenizi.
 • Ekip arkadaşlarıyla iletişimini iyi tutarak ve uyum dengesini kurmanızı.
 • Günlük bir sınırlama olmamakla birlikte günde en az 1 içerik girmenizi
 • En önemlisi ise gerçekten içerik üretmeye hevesli olmanızı bekliyoruz.

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♂️Eeee peki karşılığı ne olacak? Dediğinizi duyuyoruz işte size sağlayabileceklerimiz:

 • Wordpress ve Seo konusunda eksikliklerinizi tamamlayacak ve deneyim kazandıracağız.
 • Çok sayıda gelen etkinlik davetlerine, katılım sağlayabilme durumunuza bağlı olarak, Tech Dergi editörü sıfatıyla basın olarak katılmanızı sağlıyoruz. (Festivaller, Fuarlar, Toplantılar, Lansmanlar vs.) Bu tarz etkinlikler bizlere ulaşmasıyla birlikte sizlere bilgi vereceğiz. Aynı zamanda tarafımıza ulaşmayan fakat sizlerin katılmak istediği etkinliklere katılımınızı sağlamak için gerekli işlemleri ve başvuruları gerçekleştireceğiz.
 • Markalardan gelen ürünleri herkesten önce inceleme ve kullanma fırsatları yakalayabileceksiniz.
 • İçerik üretimi esnasında yabancı dil dahil birçok alanda kendinizi geliştirme fırsatı bulabileceksiniz.
 • Oluşturacağımız yeni içerik sistemimiz ile ek gelir sağlayabileceksiniz.( Alt yapı üzerinde çalışmalarımız sürüyor.)

🚨🚨Unutmadan söylemek isteriz:

Başvurularınızı incelemek ve sizlere değer verebilmek adına zaman ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Hepimizin vaktinin ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve buna göre çalışıyoruz. Bu sebeple başvurunuzu yaparken gerçekten bu işi yapıp yapmayacağınızdan emin olarak başvurunuzu gerçekleştirin. Başvurunuzun alınması, okunması, değerlendirilmesi, sizlere dönüş sağlanması, iş detaylarının görüşülmesi, iş bilginize göre eğitim amaçlı bilgilendirmemiz, hesaplarınızın oluşturulması, sorularınıza cevapların verilmesi gibi daha bir çok açıdan sizlere vakit ayırıyoruz. Bu bilinçle başvuruda bulunursanız çok seviniriz. Aynı zamanda bu bilinçle başvuruda bulunmayıp tüm bu süreçleri geçerek ekibimize katıldıktan sonra içerik üretmeyen arkadaşlarımızdan da oluşturdukları zararın karşılığı olarak hakkımızı arayacağımızı hatırlatmak isteriz.

Kazanacağınız Seo uyumlu metin yazımı, wordpress kullanımı gibi tecrübeler iş arayışınızda sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

Başvuru Formu

Başvuru yaparken bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz, yanlış ya da yalan bilgi sonrası başvurunuz geçersiz sayılabilir. Başvurunuzun olumlu olması durumunda sizlerle aşağıda belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz. Lütfen doğruluğundan emin olun.