Disney+’ta yayına gireceği duyurulan ‘Yılbaşı Gecesi’nin afişi yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

Disney+’ta yayına gireceği duyurulan ‘Yılbaşı Gecesi’nin afişi yayınlandı

Yayın hayatına başladığı günden itibaren iddialı yapımlarıyla çok konuşulan dijital platform Disney+’ta yayına gireceği duyurulan orijinal film ‘Yılbaşı Gecesi’nin afişi yayınlandı.

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, çok konuşulan yerli içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Yapımını BKM’nin üstlendiği, Gülse Birsel’in güçlü ve eğlenceli kaleminin, Ozan Açıktan rejisi ile buluştuğu ‘Yılbaşı Gecesi’ filmi dev oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak. Filmin ses getirecek kadrosunda (alfabetik sırayla) Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör yer alıyor.

Disney+’ta yayına gireceği duyurulan ‘Yılbaşı Gecesi’nin afişi yayınlandı

Film, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlar. Günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur. Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir ‘Yılbaşı Gecesi’ geçirecekleri ise büyük bir merak konusudur.

Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle seyircinin heyecanla beklediği orijinal film ‘Yılbaşı Gecesi’ 30 Aralık’ta sadece Disney+’da izleyicisiyle buluşacak.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Recep İvedik 7’ den ilk fragman geldi

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir