Adata Legend 750 1TB M2 SSD Hediye ediyoruz
  1. Anasayfa
  2. Genel

Adata Legend 750 1TB M2 SSD Hediye ediyoruz

Evettt yanlış duymadınız incelemesini gerçekleştirdiğimiz Adata Legend 750 1TB M2 SSD' yi aranızdan 1 kişiye hediye edeceğiz.

Evettt yanlış duymadınız incelemesini gerçekleştirdiğimiz Adata Legend 750 1TB M2 SSD‘ yi aranızdan 1 kişiye hediye edeceğiz. Fakat hediyeyi sizlere ulaştırabilmek için çekiliş gerçekleştiremiyoruz. Çekiliş ve kura kazanımları bir çok sosyal medya fenomeni tarafından suistimal edildiği için yasal önlemler alındı. Bu tarz yasal problemlere sebebiyet vermemek adına hediyemizi dağıtırken farklı bir yol izleyeceğiz gelin nasıl olacak bakalım.

thumbnail
İnceleme Yazısı
Adata Legend 750 SSD incelemesi

Hediyemizi son derece basit bir yarışma ile vereceğiz. İlk olarak Instagram profilimizde bulunan başa tutturduğumuz Adata Legend 750 1TB M2 SSD reels videomuzu beğenip, kaydedip bir arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor. Daha sonra 28 Ekim 2022 tarihine kadar sitemiz içerisinde yayınlayacağımız farklı bir kaç yazımıza her yazıya 1 adet olmak üzere toplamda 9 adet rakam paylaşacağız ve yarışmanın sonunda 9 basamaklı bir sayıya ulaşmış olacağız. Örneğin; Paylaşacağımız son yazımız ile (123456789) sayısına ulaşacağız. Bu sayıyı aşağıdaki formda ilgili bölüme yazıp, tüm şartları eksiksiz yerine getirip formu da eksiksiz bir şekilde doldurarak bizlere gönderen ilk okurumuz hediyenin sahibi olacak. Daha kolay anlayabilmeniz için katılım şartlarını listeleyelim.

Adata Legend 750 1TB M2 2280 SSD

Adata Legend 750 1TB M2 SSD Hediye Katılım Şartları

  1. Instagram profilimizde başa tutturduğumuz Adata Legend 750 1TB M2 SSD reels videosunu, beğen.
  2. Instagram profilimizde başa tutturduğumuz Adata Legend 750 1TB M2 SSD reels videosunu, kaydet.
  3. Instagram profilimizde başa tutturduğumuz Adata Legend 750 1TB M2 SSD reels videosunun yorumlar kısmında bir arkadaşını etiketle.
  4. 28 Ekim 2022 tarihine kadar sitemizde yayınladığımız yazıları takip et ve çeşitli yazılarda bulunan rakamları bir araya getir.
  5. 28 Ekim 2022 tarihinde paylaşacağımız 9. rakamı da bulduktan sonra ortaya çıkan 9 basamaklı sayıyı aşağıdaki forma yaz.
  6. İlk yazan sen olursan SSD senin olacak. 🙂 Bol şanslar. Formu eksiksiz doldurmayı unutma! Sana ulaşamazsak hediye bir sonraki okurumuzun olabilir.

28 Ekim 2022 SONA ERİYOR

İlk rakamımızı bu yazı ile başlatıyoruz. Bu arada başvuru formu kapalı konumda olabilir açmak için aşağıdaki “Hediye Başvuru Formu” başlığına tıklamanız yeterli.

Hediye Başvuru Formu    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir