Acer EG0 serisi monitörler, rekabetçi oyuncuların gerçek potansiyelini ortaya çıkarıyor
  1. Anasayfa
  2. Bilgisayar

Acer EG0 serisi monitörler, rekabetçi oyuncuların gerçek potansiyelini ortaya çıkarıyor

Kullanıcıları oyunların göz alıcı dünyasına davet eden EG0 serisi monitörler, AMD FreeSync™ Premium teknolojisi ile oyunlarda akıcı görüntüler sunuyor. Aksiyonun en hareketli anında bile 1 ms tepki süresiyle bulanık olmayan net görüntüler elde etmeyi mümkün kılan monitörler, oyunculara rekabette avantaj sağlıyor.

Oyunculara özel tasarlanmış detaylarla donatılan Acer EG220QP monitör, akıcı görüntüler ve gerçekçi renklerle geliştirilmiş bir oyun performansı sağlıyor. 144 Hz yüksek yenileme hızıyla sorunsuz ve gecikmesiz bir deneyim sunan monitörün yenileme hızını bilgisayarınızın kare hızı ile senkronize eden AMD FreeSync™ Premium teknolojisi, tepki hızı yüksek ve net görüntüleri mümkün kılıyor. Oyunların takılmasını ve dikkat dağıtan görüntü kırılmalarını önleyen bu teknoloji sayesinde monitörün 21,5 inçlik FHD ekranı oyunlarda keskin, odaklanmış netlikte ve gerçekçi renkler sunuyor. 1 ms tepki süresine sahip monitörde Black Boost teknolojisi de bulunuyor. Bu özellik oyuncuların en karanlık sahnelerde dahi daha iyi performans elde etmesini sağlıyor.

EG0 serisi monitörler oyuncuların göz sağlığını da düşünüyor

EG0 serisi monitörler oyuncuların göz sağlığını da düşünüyor

Flicker-less teknolojisi ile gözleri gereksiz yorgunluğa karşı koruyan EG0 serisinde yer alan Acer ComfyView teknolojisi, kullanıcıların ekranda gördüğü yansımayı minimuma indiriyor. Böylece oyuncular için çok daha konforlu bir oyun deneyimini mümkün kılıyor. Acer BlueLightShield teknolojisi ise ekrandan yansıyan mavi ışığı miktarını basit bir şekilde ayarlayabiliyor. Bu özellik ile EG220QP, zararlı titremeleri ortadan kaldırarak oyuncuların göz sağlığına fazlasıyla önem veriyor.

Esnek kullanım özellikleri ve zengin bağlantı seçenekleri oyunda konforu getiriyor

Acer EG0 serisi monitörlerde yer alan Süper Keskinlik özelliği, düşük çözünürlüklü görüntüleri düzelterek Ultra HD kalitesinde görüntüleme deneyimi sunuyor. Bu sayede oyunlarda kusursuz görüntüler elde etmek mümkün hale geliyor. VESA montajını destekleyen, bu sayede kollardan duvara kadar birçok farklı alanda monte edilebilir monitörün 5° ila 20° eğilebilme özelliği sayesinde boynunuzu iyi bir pozisyonda tutabilmeniz mümkün. Monitör, HDMI, DisplayPort gibi geniş bağlantı seçenekleriyle de oyun tutkunlarına mümkün olan en esnek deneyimi sunuyor.

Fiyat ve bulunabilirlik

Acer EG220QP, 1.986 TL’lik fiyatıyla satışta.

Google, Meet ve Duo’yu tek bir uygulamada birleştiriyor

Çevirmen

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir