İlginizi Çekebilir
NVIDIA’nın yeni Game Ready sürücüsü Yayında!
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım

NVIDIA’nın yeni Game Ready sürücüsü Yayında!

+ - 0

NVIDIA’nın uzun süredir devam eden Game Ready sürücü programı özellikle takılma yaşamadan akıcı sanal gerçeklik için önemli olan performans ve gecikmeyi optimize ederek mümkün olan en iyi deneyimi sunuyor. NVIDIA’nın yeni yayınladığı Game Ready sürücüsü Asgard’s Wrath için daha iyi VR deneyimini sağlayacak ve ayrıca HTC VIVE Cosmos VR Seti de destekleyecek.

NVIDIA'nın yeni Game Ready sürücüsü Yayında!

Yeni bir oyun piyasaya sürülürken mümkün olan en iyi performansa ve kaliteye sahip olması önem taşıyor ve bu durum VR oyunlarında daha da önemli hale geliyor. Oyun deneyimi sorunları ya da bug’lar oyunun içinde olma hissiyatını olumsuz etkileyip VR deneyimini bozabiliyor.

Tüm NVIDIA Game Ready sürücüleri Microsoft WHQL sertifikasına sahip bulunuyor. Sürücülerin çoğu büyük oyunlar için lansman gününde veya daha önce kullanılabilir duruma gelirken en iyi performans ve kusursuz oyun deneyimi için optimize ediliyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız;

Facebook

Instagram

Twitter

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Teknoloji, Oyun ve Linux Dünyasına İlgi duyan, Özgür Yazılım ve Programlama ile ilgilenen Yazmayı ve Okumayı seven birisi, ÖYAKDER Derneği Toplumsal Üyesi Mozilla’da geliştirici, Tech Dergi’de 2019’dan beri yazar.

Yorum Yap