İlginizi Çekebilir
Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun

Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!

+ - 4

Birkaç ay içinde ismi duyulan ve geçen ayda Marvy Games şirketi tarafından sunulan yerli MMOFPS oyunu Bora resmen tüm oyun camiasına duyurulmuştu, Raunen takma adlı Yunus Ketme ”Founder, CPO” oyunla ilgili soruları Youtube ve diğer sosyal medya hesapları ile de kısa videolar ve oyunun içinden hikaye ve görseller ile yanıtlamaya devam etmişti, günümüzde gelişen yerli oyun sektöründe MMOFPS oyunları çok büyük yer teşkil ediyor, peki Bora nasıl bir oyun olacak? Dilerseniz beraber bir bakalım.

Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!
Bora MMOFPS Mete Kurt Karakteri.

Marvy Games Tarafından yayınlanan Oyun Hikayesi.

”Fırtına Öncesi Sessizlik Sona Erdi. Takımınızı Seçin! Milli savunma sistemleri Türkiye’nin her eylem dışarıdan rahatsız etti. Türkiye’nin yükselişini durdurmak için dünya çapında daha önce hiç var olmamış bir takımı çağırdılar. Öte yandan Türkiye, güçlü takımla mücadele için hazırlandı. Şimdi, hazırlıklar yapılır, silahlar temizlenir, planlar yaratıldı, herkes savaşa yerleşti.”

Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!
Bora MMOFPS Hikayenin yayınlandığı Görsel.

Oyunun tanıtımı başladığı günden beri Türk tarihini anımsatan müziklerin yer alıyor olması ilgi çeken konulardan birisi olmuş ve Raunen takma adlı Yunus Ketmen’in Youtube hesabına gözler çevrilmişti. Öbür yandan ise kısa soru cevap videoları da işe heyecan katmıştı, Yaklaşık 1 ay önce yayınlanan İntro müziği ise tüm takipçileri bu oyuna kenetlemiş gibi gözüküyor.

Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!
Bora MMOFPS’de bir karakter olması bekleniyor.

Tüm Yerli oyunlarımızı güzel yerlerde görmeyi dileyen bizler bazen sonuç hüsran olunca da üzüle biliyoruz, Bora MMOFPS oyunu tanıtımıyla ve izlediği oyun anlayışı ile de şuan tüm oyun severlerin gönlünde taht kurmuş durumda. Rekabet yerli oyun sektöründe hızla kızışıyor gibi gözüküyor.

Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!
Bora MMOFPS.

Diğer taraftan ise Bora hakkında hala Marvy Games şirketinin Teknoloji ve Oyun konusunda içeriklerle uğraşan hiçbir siteye veya Kanala fazla bir bilgi veya yayın sunmadığı da gözlerden kaçmıyor yaklaşık bir seneyi aşkın süreçte çalışan Marvy Games bu güzel oyunu bakalım oyun severlerle ne zaman buluşturacak.

Yeni Yerli Oyun Bora Geliyor!
Oyundan bir karakter.

Ben çok büyük bir heyecanla bu yerli oyunu bekliyorum eğer sizde böyle düşünüyorsanız kayıt süreci ve açık betadan haberdar olmak için yazının içinde vermiş olduğum Sosyal medya hesaplarından birini takip edebilir, veya site üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bora MMOFPS Resmi Sitesi: https://borafps.com/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Teknoloji, Oyun ve Linux Dünyasına İlgi duyan, Özgür Yazılım ve Programlama ile ilgilenen Yazmayı ve Okumayı seven birisi, ÖYAKDER Derneği Toplumsal Üyesi Mozilla’da geliştirici, Tech Dergi’de 2019’dan beri yazar.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. 3 sene önce

  Bence harika bir oyuna benziyor. Sinematiki çok etkili farklı bir yaklaşım sergilenmiş. Helal olsun ellerinize sağlık bomba gibi bir oyun geliyor.

 2. 3 sene önce

  Boraya kayıtlar başlamış 🙂 borafps.com/kayit-ol indirme ne zaman olucak acaba

 3. 3 sene önce

  Oyunu sizin sayenizde tanıdım çok güzel yazı olmuş dergide bu gibi yazılarınızı heyecanla beklicem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.