Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

İstila, Türk yapımı hayatta kalma oyunu

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde hayatta kalmaya çalışacağız.

Oyunun yerli yapım olması bizi oyuna daha çok çekiyor. Şuanda erken erişime açılan oyunu, kendi sitesinde 19.99 TL ye satın alabilirsiniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
Oyun içi görüntü

Sizlere oyunun hikayesini de şöyle ekleyelim.

Oyunun Hikayesi (Tıklayınız)
2020 yılıydı, yapay zeka dünya çapında daha popüler hale geliyordu. AB’nın potansiyel farkındalık tehdidi nedeniyle, dünya hükümetleri, insan ırkının muhtemel yok oluşunu önlemek için birlikte çalışmak zorundaydılar, ancak kendi kararları doğrultusunda haraket eden TÜRK bilim insanı A.C gizli bir bölgede hızlı ve insansı Melez Robot tasarladı. ona duygu ve insan düşüncesi yükledi, bu insanlığın sonu olabilirdi…

Dünyanın bütün hükümetleri tarafından yeni bir yasa kısa süre içinde ele alındı. Bu yasa, yapay zekanın daha fazla araştırılmasını ve geliştirilmesini kesinlikle önleyecekti. ama A.C’nın yarattığı kaosdan haberleri yoktu tüm araştırma ve prototipleri yasal olarak ele geçirildi ama A.C izin vermedi ve kendi kaçak tesislerinde araştırma ve geliştirmeye devam etti.

2022’de ilk yapay zeka melez robot insansı şekilde çevrimiçi oldu. Kısa süre sonra, bilinç ve duygu belirtileri gösterdi. bu inanılmazdı! ve korkulan oldu A.C bunu bilmeliydi, bunu hissetmişti ama geri adım atamazdı! atmamalıydı! melez robot insansı bedene bürünerek bir gece tesisden kayboldu. terkedilmiş bir fabrika buldu ve burada yüzlerce kopya kendi kendine yaratıldı.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Ordu yakında A.C tesisini devraldı ve insansılara uzaktan bir güncelleme gönderdi. Bir şeyler ters gitti, güncellemeler bozuldu. Bütün insanlığa karşı dönmeye başladılar ve dünya savaşa girdi. Her şey kaos, öldürmek ya da öldürülmek. şuanda adada başlayan bu kaos git gide büyüyor bu kaos hikayesi sadece adadamı kalacak yoksa dünya kaos içerisinde sonsuza kadar ISTILA mı edilecek? unutma yanlız olacaksın!

Bu bir geleceğin hikayesi, kimsenin bilemeyeceği bir hikaye…
ırkın için savaşmaya HAZIR MISIN?

Sizlere oyunun fragmanını da şöyle ekleyelim.

Oyunun hikayesinde de okuduğunuz gibi robotlar, uzaylılar ve yapay zekalar üzerine senaryolandırılmış oyunda hayatta kalmak için bir hayli çaba harcayacağız.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
Oyun içi görüntü

Oyun neden ücretli?

 Oyunun neden ücretli olduğunu soran arkadaşlara, İstila ekibi böyle cevap veriyor;”Oyunumuzun kötü niyetli ve emek hırsızı bir kitleden arındırılması amacıyla en UYGUN fiyata satışı yapılmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde kesinlikle para ile birilerinin sizden üstün olmasına izin verilmeyecek (silah, mermi vb) kimsenin kimseden üstünlüğü olmayacak herkes eşit şartlar altında oynayacaktır. 
Oyun son alınan karar ile ücretsiz hale gelmiştir.

İstila Oyununun sistem gereksinimleri nelerdir

Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Minimum Sistem Gereksinimleri
Sistem Win XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci 2.0 GHz Quad Core CPU
Bellek 2 GB Ram
Grafik DirectX 9+ Uyumlu (768 MB Ram)
Harddisk 10 GB Boş Alan

Her zaman yerli ve milli yapımlara destek olmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Yerli oyunumuzun daha da gelişmesini ve daha iyi noktalara gelmesini temenni ediyoruz.

Oyunu satın almak ve diğer detaylarını görmek için İstila resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler

Reklam

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.