1. Ana Sayfa
  2. Mobil

WhatsApp Sesli Arama Servisi Çıktı!


0

WhatsApp Sesli Arama Servisi

WhatsApp’ ın sesli arama servisi uzun zamandır bekleniyordu. Whatsapp son güncelleme ile bu özelliği android kullanıcılarına davetiye yöntemiyle kullanıma sundu. Arama özelliğini aktif etmek isteyen Android cihaz sahipleri ilk öncelikle whatsapp uygulamasını son sürümüne güncellemeleri gerekiyor. Ardından arama özelliği aktif olan bir arkadaşı tarafından aranıldığında, kendi uygulamasında da arama özelliği aktif olacaktır.

Eğere sizde bana kim davetiye gönderecek diye kara kara düşünüyorsanız ve sağda solda bunun için form dolduruyorsanız gerek yok. Facebook sayfamıza mesaj atarak davetiyenizi isteyebilirsiniz. Mesaj atmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
– Uygulamanızın; 2.11.561 sürümüne güncellenmiş olması gerekiyor. Uygulamanın sürümüne Ayarlar >>> Uygulamalar >>> WhatsApp içerisinde Sürümünüzü görebilirsiniz.
– Android kullanıcısı olmanız gerekiyor.
Bu şartlar tamam ise sayfamıza mesaj atabilirsiniz. Mesaj atan takipçilerimizi WhatsApp üzeriden arayacağız. Aradağımız takipcimiz aramaya cevap vererek 5-10 saniye açık tutukdan sonra kapatacağız böylelikle cihazlarında arama özelliği aktif olacaktır.
 

Tekno Abiler

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap