Para Kazanmak İsteyenlere Bir Alternatif Olan Türk Yapımı Uygulama: Bounty
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Para Kazanmak İsteyenlere Bir Alternatif Olan Türk Yapımı Uygulama: Bounty

+ - 0

Şu ana kadar indirdiğiniz uygulamalar, sizden hep bir şekilde para talep etmiştir. Bedava indirip uygulama içerisinde coin aldırmaya zorlaması veya oyunu indirirken para ödememiz gerekmekteydi. Fakat Türk geliştiriciye ait olan mobil uygulama Bounty, diğer tüm uygulamalardan ayrılarak size para kazandırmayı amaçlıyor.
Biraz ygulamanın mantığının nasıl işlediğini anlatmaya başlayalım. Öncelikle telefonunuzun uygulama mağazasından Bounty uygulamasını arayarak uygulamamızı telefonunuza kurun. Uygulamayı kurup çalıştırdıktan sonra kayıt olmak size iki seçenek sunuyor. İsterseniz e-posta adresinizi, isterseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
Uygulamanın ana ekranında karşınıza bazı görevler çıkacak, görevlerin üzerine tıklayarak ne detayların olduğunu öğrenebilirsiniz. Fakat uygulamanın en önemli noktası, bulunduğunuz lokasyonla almak istediğiniz görevle aranızda en fazla 10 kilometre mesafe olması.
summary-1
Bu görevler, uygulamayı kullanan şirketler tarafından belirlenen miktarda paralarla ödüllendirilmiş. (4 TL, 6 TL, 10 TL gibi) Eğer şartları kabul ediyorsanız ve görev yerine uzaklığınız 10 kilometreden azsa ‘Görevi Al’ butonuna tıklayıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Bounty’nin uygulama bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Apple Store
Google Play

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap