Operatörlerden Sahur Hediyesi
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Operatörlerden Sahur Hediyesi

+ - 0

Geçen sene Ramazan ayı nedeniyle, Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri, kullanıcılarına sahurda kullanmaları için ücretsiz internet paketi hediye etmişti. Gece saat 02:00 ile 06:00 arası kullanılabilen internet paketi geçen sene hayli dikkat çekmiş ve birçok kullanıcı kullanmıştı.
F60A4957DE5E359D393BAE83CCBD1CD5
Bu Ramazan ayında da kullanıcılarını unutmayan Operatörler, tekrar saat 02:00 ile 06:00 arası internet paketi hediye ediyor. Şimdi Operatörlere göre paketlerin nasıl yapıldığını ve ne kadar internet hediye ettiklerine bakalım.
[cbtabs][cbtab title=”Turkcell”]Turkcell, kullanıcılarına 1 Ay (Ramazan Ayı Boyunca) Kullanabilecekleri 2GB internet paketi hediye ediyor. Hediye internetinizi almak için SAHUR yazıp 2222 ‘ye gönderebilirsiniz. [/cbtab][cbtab title=”Vodafone”]Vodafone da kullanıcılarına 1 Ay (Ramazan Ayı Boyunca) Kullanabilecekleri 2GB internet paketi hediye ediyor. Hediyenizi almak için KAZAN yazıp 4445 ‘e SMS göndermeniz yeterli.[/cbtab][cbtab title=”Avea”]Avea ise diğer operatörlerden farklı olarak kullanıcılarına Günlük 500MB hediye ediyor.  Hediye internetinizi almak için yapmanız gereken SAHUR yazıp 5555 ‘e SMS göndermek.[/cbtab][/cbtabs] [alert type=red ]Unutmadan Uyaralım!
Hediye internetleriniz gece saat 02:00 ile Sabah 06:00 arası kullanılabilirdir. Sabah saat 06:00’ dan sonra kullanacağınız veriler varsa kendi internet paketinizden yoksa tarifenize bağlı olarak ücretlendirilecektir. Bu konuda dikkat ederek kullanmanızda fayda var. [/alert]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap