1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Instagram Fotoğraflarınız En Çok Kimin Beğendiğini Öğrenme!


0

Son zamanların en hızlı yükselişini yakalayan Instagram, bir çoğumuz tarafından kullanılıyor. Tabii herkes kullanırken paylaştığı fotoğraflara beğeni gelmesini istiyor, çok beğeni çok çok beğeniii. Kimilerine o kadar çok beğeni geliyor ki fotoğraflarını kimin daha çok beğendiğini anlayamıyor yada fotoğraflarını kimin daha çok beğendiğini merak edenler oluyor. İşte bu yazımız kimin ne kadar fotoğrafını beğendiğini öğrenmek isteyenler için.

Best Bediies uygulaması
BestBuddies’ e ait bir ekran görüntüsü
Fotoğrafınızı kimin daha çok beğendiğini öğrenmeniz için “BestBuddies” isminde web uygulaması hazırlanmış. Bu siteyi kullanarak fotoğraflarınızı kolaylıkla kimin daha fazla beğendiğini istatistik olarak görebiliyorsunuz.
[divider]Nasıl Kullanırım?[/divider] Sitenin kullanımı oldukça basit. İlk olarak aşağıdaki butonu kullanarak siteye giriyoruz.  Ardından “GET STARTED” butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra bizi Instagram uygulama izin sayfasına yönlendiriyor. Burada Authorize  butonuna tıklayarak, analizin yapılmasını bekliyoruz. Kısa süre sonra fotoğraflarınızı en fazla beğenen 10 kişi listelenecektir.
Aman bunu da bahane edip ayrılmalar felan yaşanmasın da. Sonuç olarak çıkar der kız sen bu kızın fotoğraflarını benimkinden çok beğenmişsin felan diye trip atar sonra al başına belayı. Neyse biz şimdiden uyaralım 😀 Dikkat Edin!!
Best Buddies’ e Gider!! Bol beğeniler diliyoruz!

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap