İlginizi Çekebilir
Gmail' e Geri Al Özelliği Geldi!
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Gmail' e Geri Al Özelliği Geldi!

+ - 0

Biliyoruz hepiniz hergün e-posta atmıyorsunuz. Fakat atan kullanıcılarında yaşadığı bir zor durum olan giden e-postayı geri alamamak. Yaptığınız bir hata yada eksikten dolayı giden e-postayı geri almak isteriz fakat bunu yapma şansımız Gmail bu özelliği getirene kadar yoktu. Gmail yaptığı bir yenilik ile kullanıcılarının bu isteğine çözüm üretmiş durumda. Yanlış yolladığınız mailleri Gmail kullanıcısıysanız geri alabileceksiniz. Bu sayede yanlış giden, eksik yada hatalı mailleri kimseye birşeyler anlatmadan geri alabileceksiniz.
Gmail-logo
Gelelim bu özelliği nasıl kullanacağımıza.
[divider]Gmail E-Posta Geri Alma[/divider] Maillerinizi geri almak için yapmanız gerek şey oldukça basit. Aşağıdaki yolu takip ederek kolaylıkla, yanlış giden epostalarınızı geri alabileceksiniz.
İlk olarak ve tabiiki mecburen Gmail hesabınıza girmeniz gerekiyor. Daha sonra Ayarlar butonuna tıklayarak Ayarlar sekmesini açın. Açılan sayfada Genel böümünü göreceksiniz. burada bulunan “Göndermeyi Geri Alma” kutucuğunu işaretleyerek geri alma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.
Bir takipçimizden geri bildirim.
 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap