İlginizi Çekebilir
Sizin İçin Google' da Arayayım.
  1. Ana Sayfa
  2. Site İncelemeleri

Sizin İçin Google' da Arayayım.

+ - 0

Site incelemelerimizin ikinci yazısı olan bu yazımızda belki bir çoğunuzun bildiği, sizin için “Google’ da arayayım” sitesini  inceleyeceğiz. Aslında pek incelenecek bir şeyi olmamasına rağmen gerçekten sürekli size birşeyler soran insanlara “Yeter Artık! Bende Google dan bularak sana söylüyorum. Sürekli bana sormasana!!” demenin kibarca yöntemi olan bu site ister sizi bıktıran insanlara isterseniz de takipcileriniz için keyifli bir arama yöntemi sağlıyor.
Şimdi bu sitemizin ekran görüntülerine bakalım.
[divider]Ekran Görüntüleri[/divider] Sizin İçin Google' da Arayayım.
Sizin İçin Google' da Arayayım.
[divider]Nasıl Arama Yaptırırım?[/divider] Evet arkadaşlar arama yaptırmak için yapmanız gereken her zamanki gibi;
+ Arama kutucuğuna aramak istediğiniz kelimeyi yazmak.
+ Ardından Google’ da ara yada Şansımı Denemek İstiyorum butonuna basarak aşağıda link elde edeceksiniz. Bu linki kime göndermek istiyorsanız ona gönderirseniz site otomatik oalrka arama yaptıracaktır.
[divider]Site Hakkında Görüşümüz[/divider] Arkadaşlar bu site bizce çok işe yarar ve eğlenceli bir site. Sürekli sizi rahatsız eden akrabalarınıza komşularınıza bununla cevap verebilirsiniz. Bu şekilde ne demek istediğinizi anlarlar herhalde. Şimdi bu siteye bıyık metre ile puan verme zamanı, aşağıdan bıyık metremizle puan vereceğiz ve sistem olarakda puan vereceğiz tüm bu puanları ve siteye giden bağlantıyı aşağıdan bulabilirsiniz.
Sizin İçin Google' da Arayayım.

Siteye Git!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap