1. Ana Sayfa
  2. Güvenlik

Dell Technologies çoklu bulut deneyimlerini genişletiyor

Dell, siber kurtarma için APEX portföyünü güçlendiriyor ve çoklu bulut siber kurtarma yeteneklerini genel bulutlarda genişletiyor

Dell Technologies çoklu bulut deneyimlerini genişletiyor
+ - 0

13 Mayıs 2022 – İstanbul / Dell Technologies, müşterilerin veri merkezlerinde ve çoklu bulut ortamlarında uygulamaları yönetmesine ve korumasına yardımcı olmak için yeni bulut deneyimleri, genişletilmiş bir ekosistem ve teklifler sunuyor. Bu yeni teklifler, kuruluşların her geçen gün sayısı artan platform ve konumlarda bulunan veri ve uygulamalarını kolayca depolamalarına, korumalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanıyor.

Dell Technologies co-COO’su Chuck Whitten konuyla ilgili olarak “Müşterilerimiz karmaşıklığın azaltılması konusunda destek istiyor ve genel bulutlarda, veri merkezlerinde ve uç noktalarda bulunan verilerini yönetmek için ortak bir yaklaşım kullanan çözümler arıyor. Şirket içi ve çoklu bulut ortamları ile tekliflerini basitleştiren bir yazılım ve hizmet portföyü oluşturuyoruz” dedi. 

CVS Health Başkanı ve CEO’su Karen S. Lynch ise şunları söyledi: “Tüketiciler için nitelikli bir sağlık hizmeti deneyimi oluşturmak amacıyla birbirine bağlı ve daha dijital çözümler sunmak için cesur adımlar atıyoruz. Dell ile olan stratejik iş birliğimiz, çalışma arkadaşlarımız ve tüketicilerimiz için teknoloji yatırımlarımızın değerini artırmaya yardımcı oluyor.”