Yeni Need For Speed Oyunu Yıl Sonu Çıkacak!
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yeni Need For Speed Oyunu Yıl Sonu Çıkacak!

0

EA Games tarafından yapılan açıklamada, yarış sever oyuncuların gözdesi Need for Speed oyunu bu yıl sonuna doğru ortaya çıkacak.

Yarış oyunları denince ilk akıllara gelen Need for Speed serisinin yarış seveler arasında ayrı bir yeri olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak 1994 yılında piyasaya sürülen Road & Track Presents: The Need for Speed oyunuyla başlayan serinin son oyunu, 2017 yılında yarış sever oyuncuların gözdesi Need for Speed Payback olmuştu.

Yeni Need For Speed Ne Zaman Çıkıyor ?

Electronic Arts’ın finans sorumlusu Blake Jorgenson tarafından yapılan açıklamaya göre 2019 yılının son aylarında doğru yeni bir Need For Speed ve Plants VS Zombies oyunu piyasaya sunulacak. Özellikle yeni Need For Speed oyunu için yarış severlerin beklentilerinin oldukça yüksek olduğu gözlemleniyor.

Oyuncuların Electronic Arts’tan asıl beklentisi serinin belki de en sevilen oyunları olan Need for Speed ​​Underground’ın devam ettirilmesi oluyor. Ancak EA, çalışmalarını yenilenmiş Need For Speed ​​Underground oyunu üzerinde değil, tamamen yeni bir yarış oyunu üzerinde yoğunlaştırıyor.

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum Yap